שאלה.

שאלה.

אתם נוהגים לבכות או בכיתם אי פעם בסרט? הכוונה היא לבכי של ממש,אפילו קצת קולני ולא רק דמעה או שתיים. סרט ספציפי כלשהו?

Shpritz

New member
בכי של ממש נראה לי קצת מוגזם

כי זה תוצר של סערת רגשות, וסרט לא מעורר עד כדי כך סערת רגשות. גם המרגשים יותר. למרות שזה אינדיבידואלי תכלס. אותי מאוד ריגש רשימת שינדלר. באמת, אחד החזקים. אחר כך יש את לזכור את הטיטאנים שכל הזמן עושה לי את זה מחדש. בנוסף, גרין מייל, חומות של תקווה, אמריקה איקס היסטורי.. אבל שוב, לא ממש בכי. אגב, למי שיש יס פה, יש פרקים ב"האנטומיה של גריי" שפשוט.. צריך דלי.

steelwater

New member
כן

אני רגשנית כזאת ושירים וסרטים מרגשים אותי ולפעמים אני נוטה לבכות.
אם יש סרט שממש ריגש אותי וממש נכנסתי אליו עמוק, או כמו שאומרים באנגלית Got to me, ואני מתחברת לדמויות אז אם קורה משהו עצוב בסרט אני יכולה לממש לבכות. לא זכור לי סרט ספציפי עכשיו אבל אני זוכרת שראיתי סרטים קשים שהדמויות סבלו בהם או שהסוף היה די רע וכל-כך כאב לי והיה לי עצוב ממה שקרה שזה הכניס אותי לסערת רגשות. גם הרבה פעמים יש סרטים כאלו עצובים שמבוסיים על דברים אמיתיים אז אתה בוכה בכלל שזה גם באמת קרה.

r o i 1 9

New member
יש לי אחד שבכיתי בקול

"רקוויאם לחלום" בסוף באחת הסצינות.לפרט?

AeroTom

New member
אף פעם לא בכיתי ממש ממש

אבל הזלתי דמעה ב-2 סרטים: המספריים של אדוארד כמעט מפורסמים הראשון מהקטעים המרגשים והאהבה לדמות של אדוארד והתמימות שלו, והמוזיקה המרגשת של דני אלפמן ברקע... השני בגלל החיבור הגדול האישי שלי עם הסרט. לא קרה בצפיה ראשונה, אבל בהחלט קורה בצפיות חוזרות לפעמים סצינות שונות. הרבה בגלל ההבנה של האהבה והחיבור החזק למוזיקה של הדמויות בסרט.

למעלה