שאלה...

שׁזִיף

New member
שאלה...

אני רוצה לעשות קעקוע מעל פרק היד... איזה שהוורידים...
מה הסכנות בזה
לא פודע בוורידים או משהו, כי הרי המחט חודרת לשכבת עור השלישית... והוורידים.. בעעעע תשובות למי שיודע, יעזור.

שׁזִיף

New member
ועוד דבר...

אמממ.. כולי מסתבכת עם האתר BME ואני לא מוצאת מה שאני רוצה... אני מחפשת תמונות של קעקועים קטנים קטנים, עם תמונות האלה ששמים ליד שקל או חצי שקל בשביל לראות עד כמה הוא קטן. אם למישהו יש איזה לינק או דומה בהקשר... אני אודה לו עד מאוד

numzy

New member
העתקת קעקועים

אני שולח לך לינק לתגובה לאותה שאלה מפורום קעקועים בוואלה. שם אני מקווה שתמצאי תשובה.

שׁזִיף

New member
אממממ...

לא התכוונתי בכלל להעתיק קעקועים אני ממש נגד כל הדבר הזה. יש לי 2 שאני יצרתי וציירתי לעצמי. פשוט אני מחפשת תמונות של דוגמאות כאלה בשביל לראות איך זה מתקבל איך הפריטים נראים כי אני יודעת שכמה שהקעקוע קטן ככה נאבדים פריטים מסויימים. אני האחרונה שהולכת להעתיק קעקועים. יש לי כבר משהו בראש, בגלל זה גם לא ציינתי בהודעה איזה ציורים של
קעקועים מדויקיים אני מחפשת למשל... פרפר, סוס ודומה. בכל אופן, תודה על ההבהרה

numzy

New member
שלום שזיף...

מקעקע צריך לדעת איך להתחמק מהסכנות. רק בגלל ששם הווריים יותר בולטים זה לא אומר שזה מסוכן יותר. שים\י לב בתמונה שיש בדיוק איפה שאת\ה רוצה קעקוע

שׁזִיף

New member
כן את זה אני יודעת ../images/Emo13.gif

יצא לי לראות פעם אצל זאת שאני מתקעקעת איך זה מתקבל על היד ואיך היא עושה את העבודה במקום הנ"ל... סתם רציתי לדעת אם יש סכנות למינהן כי זה מקום יחסית עם שכבת עור דק.

למעלה