שאלה..

Penguin98

New member
שאלה..

אני קניתי לפני מעט זמן מחשב חדש,אבל את הפלייליסט של האייפוד שלי יצרתי במחשב הישן שלי. יש דרך כלשהי לשמור את כל הפלייליסט ולשים אותו על דיסק ולהעביר אותו למחשב החדש שלי?

LinkTree

New member
כן

אתה צריך להעביר את תיקית ה my music מהמחשב הישן לחדש חשוב לוודא שהשירים במחשב החדש יהיו בדיוק כמו במחשב הישן (מבחינת מסלול - path)

Penguin98

New member
מה זאת אומרת לפי המסלול?

(סלח לי על הבורות.
)

goldknight

New member
הכוונה

הדרך במחשב שדרכה ITUNES מכיר את המוזיקה שלך. כלומר ברגע שגררת קבצים לתוכנה היא יודעת למשל שהיא מגיעה לשיר "תותים" דרך C:\ PROGRAM FILES\MY_MUSIC\BLA_BLA_BLA\ETNIX ברגע שתשנה את המיקום במחשב של השיר תותים, התוכנה כבר לא תדע איפה הוא ולא תנגן אותו. לשמור על המסלול הכוונה שגם במחשב החדש הוא יהיה מוגדר באותו מקום בדיוק, מבחינת שמות התיקיות וכו'. קצת פרימיטיבי אבל ככה עובדים עם זה...

LinkTree

New member
../images/Emo45.gif - אבל למה פרימיטיבי?

יש לך רעיון אחר אולי? מערכות קבצים של מחשבים עובדות בצורה כזו כבר שנים - בינתיים לא היו שינויים גדולים מדי במבנה הזה.

goldknight

New member
היא מאוד לא נוחה

התפקיד שלי זה לא למצוא פתרונות באלו מיקרוסופט אמורה לטפל, אבל זה מאוד מטופש אם כל פעם שאני משנה את השם של השיר במחשב או מעביר לתיקיה אחרת התכנה כבר לא מזהה אותו... לא יודע, שימציאו משהו, למשל כשאני מעביר את השיר למיקום אחר תקפוץ הודעה ותשאל אם אני רוצה לעדכן את התוכנות שמשתמשות בpath הזה כמו ITUNES. והקטע הכי טיפשי הוא שכדי שהתוכנה תזהה שהוא כבר לא באותו מיקום אני צריך לנסות להפעיל אותו ורק אז קופצת שגיאה

LinkTree

New member
תאמת זה נכון אבל לא זו הסיבה

מבנה ה file system ב OSX מבוסס על מבנה עתיק מאוד ושעדיין נכון מאוד (מה שמשמש את לינוקס ויוניקס כבר שנים)

למעלה