שאלה
כאשר אגד או דן לדוגמה

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
שאלה ../images/Emo35.gifכאשר אגד או דן לדוגמה

שאלה
כאשר אגד או דן לדוגמה
מוכר את הצי הישן שלו אוטובוס כן? ומשהו אחר קונה את האוטובוס ברישיון נשאר כתוב אוטובוס נכון?. אבל שמשהו קונה למשל מאגד
בוס סדנא "נידת". כאשר במקורי זה היה אוטובוס ונמכר לגורם פרטימה היה כתוב ברשיון? הרי לפני שהוא נהפך להיות סדנא "נידת" הוא היה אוטובוס בקיצור איך הוא נמכר? מה היה כתוב ברשיון.

ארזS

New member
שים לב ידידי הדרומי !

שאלה
כאשר אגד או דן לדוגמה
מוכר את הצי הישן שלו אוטובוס כן? ומשהו אחר קונה את האוטובוס ברישיון נשאר כתוב אוטובוס נכון?. אבל שמשהו קונה למשל מאגד
בוס סדנא "נידת". כאשר במקורי זה היה אוטובוס ונמכר לגורם פרטימה היה כתוב ברשיון? הרי לפני שהוא נהפך להיות סדנא "נידת" הוא היה אוטובוס בקיצור איך הוא נמכר? מה היה כתוב ברשיון.
שים לב ידידי הדרומי !
אתה רואה בתמונה ? כשהפכו ב"דן" את האוטובוס הזה לניידת החליפו לו את מספר הרישוי ואם אני לא טועה אז השינוי כלל גם את שינוי הרישום מאוטובוס למשאית או משהו כזה. שמעתי פעם משהו בנושא אבל אני לא כל כך בטוח. אז אם יש למישהו אחר מידע מדוייק גם אני אשמח ללמוד על כך.

mister K

New member
אתה בטוח שהחליפו את מספר הרישוי../images/Emo35.gif

שים לב ידידי הדרומי !
אתה רואה בתמונה ? כשהפכו ב"דן" את האוטובוס הזה לניידת החליפו לו את מספר הרישוי ואם אני לא טועה אז השינוי כלל גם את שינוי הרישום מאוטובוס למשאית או משהו כזה. שמעתי פעם משהו בנושא אבל אני לא כל כך בטוח. אז אם יש למישהו אחר מידע מדוייק גם אני אשמח ללמוד על כך.
אתה בטוח שהחליפו את מספר הרישוי

לא החליפו רק את המספר הפנימי? אני יודע שב-1012 שהפכה לניידת צמיגים 9112 וב-3881 שהפכה לסדנא ניידת 9881, לא הוחלפו מספרי הרישוי אלא רק המספרים הפנימיים.

ארזS

New member
שאלת אם אני בטוח ?

אתה בטוח שהחליפו את מספר הרישוי

לא החליפו רק את המספר הפנימי? אני יודע שב-1012 שהפכה לניידת צמיגים 9112 וב-3881 שהפכה לסדנא ניידת 9881, לא הוחלפו מספרי הרישוי אלא רק המספרים הפנימיים.
שאלת אם אני בטוח ?
לא. אני לא בטוח. אני מסתמך על כך ש-3296 היתה בעלת מספר רישוי אחר והמספר שמופיע בתמונה הזאת הוא מספר שהרכב הנ"ל קיבל לאחר שהפכו אותו לניידת ושינו את המספר הפנימי ל-9296 . בנוגע לשני האוטובוסים האחרים שהזכרת, נכון. שם לא החליפו. (בדקתי בתמונות). (ואני לא יודע מה הסיבה. אם מישהו יודע, אז אהלן וסאהלן שיסביר.)

TDR

New member
משאית !!!!!!!

שאלה
כאשר אגד או דן לדוגמה
משאית !!!!!!!
אגב זו הסיבה שנהג אוטובוס אינו ראשי לנהוג בשום סוג רכב כבד אחר עם עבר מרשיון סוג 02 ישר לרשיון אוטובוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה