שאלה! שאלה! שאלה! שאלה! שאלה! שאלה!

שאלה! שאלה! שאלה! שאלה! שאלה! שאלה!

WINXP. לצערי ההתקנה של ה-xp נכנסה אל תוך המחיצה הלא נכונה (לתוך הארד דיסק קטן) וכעת כל פעם קופצת לי המערכת ואומרת שאין די מקום זמין על הדיסק. אין לי בעיה להתקין דברים על מחיצה אחרת אבל כל ההתקנות הנוגעות לחלונות מצמצמות לי את הנפח למידה בלתי אפשרית (20MB ופחות...) שאלתי היא: האם אני יכול להעביר את כל המערכת הזו להארד דיסק אחר (מחיצה אחרת) שבה יש די מקום על הדיסק? וזאת מבלי לאבד קבצים, בלי לפרמט ובלי בעיות אחרות.

kitt

New member
אין דרך שהיא ללא בעיות, יש תוכנות

שמתיימרות לאפשר את הפעולה, אבל לא מומלץ. התוכנות הללו הן partition magic וclean sweep של norton.

yos_cohen

New member
יש פתרון

ע"י תוכנת GHOST תוכל ליצור קובץ מכווץ שהוא למעשה "צילום" של הכונן, ואז "לפתוח" אותו על הכונן הגדול. בהצלחה.

kitt

New member
זה לא יעזור, ghost לא יכול להגיד

למערכת ששונתה אות הכונן

IBZ

New member
-->

שתיכם צודקים אך לא בכל מערכות ההפעלה : בווינדוס 98-95 אין בעיה לפרוס קובץ של GHOST מכונן לכונן(אך יש להקפיד שאם מדובר במערכת הפעלה יש להעביר אותה למחיצת השורש),אך ב -WIN2K +WIN XPמערכת ההפעלה לא תפעל אלא אם כן העברת אותה לאותה מספר מחיצה ,למשל -מערכת הפעלה של WIN2K שיושבת בכונן רביעי בהארד דיסק ראשון לא תוכל לפרוס את הקובץ IMAGE לכונן אחר,אפילו אם תשנה את הכיוון ב BOOT.INI,ההסבר של מייקרוסופט הוא להכנס לרגיסטרי אחרי פעולת ה GHOST ולשנות הגדרות ברגיסטרי,אך לעיתים הבעייה שמופיעה אחרי מצב שכזה הוא שאחרי תהליך ה LOGON הוא חוזר על תהליך אימות הסיסמה עד אין סוף........ לכו תבינו את מייקרוסופט

למעלה