שאלה רצינית-יש פה מישהי שמוכנה

סוחף

New member
שאלה רצינית

אתה חושב שעם הגישה היבבנית הזו מישהי תסכים? תפתח לעצמך עמוד שדרה, תפסיק להיות סמרטוט, תעמוד על שלך, תראה דיעה. אתה כזה רדוד שאתה פשוט מזכיר לי את עצמי.

סוחף

New member
בטריגו לא ילך לך, נסה באלגברה

פתח סוגריים, כנס איברים ראשוניים, בצע פעולות כפל וחילוק בתוך הסוגרים הקטנים והגדולים, הגע לתוצאה, סגור סוגריים, הדלק סיגריה ותנוח.

סוחף אתה נורא סימביוטי אמרו לך זאת?

ג'ייייייייייייי LOL

סוחף

New member
אין מצב, אני כמו חתול מיוחם

מסמן טריטוריה ואין סיכוי שמישהו ינסה לעשות צעד בשטח שלי. אבל אני מבין אותך, גם לי זה לא קל לחיות איתי, ההשפעה שלי עליי עצומה שלא מאפשרת לי להכניס לחיי אף אחד אחר. אין מה לעשות, זה לא פשוט להיות מושלם.

תשמע.

סחפת אותי, היממת אותי, סימנת אותי, ג'ייייייייייייייייייייייי אתה בטוח שאתה אמיתי
אתה פשוט מפוגג לי ת'ערפל בחום שלך.
(לוטה לא מאמינה שיש עוד מושלמות כמוהה).

סוחף

New member
תראי, תביני, הביטי

אני יודע שהתגלות אלוהית כמוני זה משהו שמעבר לתפישה הארצית, וברור לי שאשה מהשורה שפוגשת דמות מושלמת כמוני מרגישה חוסר נוחות בגלל הנחיתות. זה רק טיבעי שתנסי להעלות את קרנך לרמתי, אך כפי שאת רואה, עושה בך אני כרצוני, כך שהתנגדות או סתירה לדבריי רק יחזקו את דעתי. הרי בעצמך אמרת, נוכחותי לא מאפשרת לאף אחד אחר להיות נוכח לידי.

אבל יקירי../images/Emo70.gif

למה אתה ממשיך עם השיווק העצמי
הרי אמרתי לך קניתי
אני אוהבת ייחודיות ולא שיווק המוני. אפרופו קרניים, הן רק יוצאות לי כשדורכים לי על הזנב........עד אז הן פיקצייה. מוכר לך

Maya 36

New member
אני מוכנה ../images/Emo24.gif

אבל לא מבטיחה חתונה חחח מאיוש

למעלה