שאלה קצת שונה בנושא שירשור אתרים וקידום

רדבול78

New member
שאלה קצת שונה בנושא שירשור אתרים וקידום

שלום לכולם.

פתחתי אתר חדש למכירת מוצרים באנגלית הנושא את שם המותג שלי (לצורך העניין נקרא לו Ron &Tom).
לשם קיצור URL רכשתי את הדומיין rontom.com.

אבל מאחר וכל החשבונות: יוטיוב, גוגל פייסבוק, לינקדאין ... וכו' היו תפוסים עם השם rontom נאלצתי לפתוח את כל החשבונות על השם המלא ronandtom.

האם לפי דעתכם, כדי שתהיה אחידות עם השם בכל האינטרנט, עליי לפתוח את האתר של המותג עם הדומיין ronandtom.com ואת הדומיין rontom.com לעשות url forwording?

אשמח לעזרה, ממש חשוב לי. תודה!!!

בחירת כתובת האתר

היי , בגדול נאמר שאלגוריתמים מסוימים בוחנים את הופעת ביטוי האתר בכתובות הדפים שמקשרים אליהם או מצטטים אותם(אינני יודע עד כמה זה משמעותי אגב)

מנגד נראה שבחרת בדומיין קצר יותר האם לדעתך הוא יקל על הגולשים בעת חיפוש האתר?
אם כן אז אין שום בעיה להמשיך עם הדומיין הזה.

אני חושב שדומיין עם and בכתובת יתאים יותר בהנחה שכך המותג מוצג ומוכר ללקוחותיו, וכך היה קל יותר להתאים את הפרופילים החברתיים שלו לאתר

רדבול78

New member
מה שאתה אומר זה נכון.

שם המותג בפועל הוא עם and. למשל, בחשבוניות מודפס השם עם ה and ואני רוצה שהלקוחות יקירו את המותג עם ה and.
אבל הדומיין הקצר לא רק יקל על הלקוחות הוא גם נראה יותר יוקרתי. ובנוסף, הבעיה שכל הרשתות החברתיות הם כבר תפוסות עם השם הקצר.

האם לדעתך שינוי של הדומיין במועד מאוחר יותר עלול להשפיע על הקידום? האם כל העבודה של הקידום תלך לאיבוד עקב השינוי?

תודה לך על התשובות!

שינוי הדומיין יתאפשר בהמשך

אך חשוב לשמור את שניהם אצלך בכדי למנוע מצב שאחד מהם ירכש ע"י בעל אינטרס כזה או אחר

אפשר לקנות דומיין חדש ולהפנות אליו את הדומיין

וכך הקידום לא ילך אך עליך לשמור על שני הדומיינים תמיד
גם החדש וגם הישן

זה באמת לא קריטי. אם הדומיין הקצר קל יותר ונראה בעניך יוקרתי יותר תישאר איתו

בהצלחה!

למעלה