שאלה קצת טיפשית...
|

קורלה1

New member
שאלה קצת טיפשית...../images/Emo132.gif|

שלום לכולן, פעם ראשונה בפורום אך לא ממש בעסק הפוריות. אז אני בהפרייה שניה, לאחר שהפריה ראשונה נכשלה לצערי הרב, היה דיי טראומטי לקבל את התשובה "לא נורא תנסי בפעם הבאה"... אז זהו אני בהפרייה השניה, ומצפה לתשובה רק ביום שני (בדיקת דם)לאחר שבוע מורט עצבים. שאלתי להריוניות שהרו לאחר טיפול (מיקרומניפולציה - איקסי). יש לי הרגשה שגם החודש לא הלך, אני דיי פסימית ויש לי כל מיני סימנים שמבשרים את בואו של המחזור. ייתכן ותגידו לי להמתין ולהיות אופטימית אך אני חייבת לשאול, האם הרגשתם משהו שאתן בהריון או שפשוט הופתעם שקיבלתם תשובה? האם היו סחרחורות וכל מיני סימני הריון? או שפשוט אין סימנים מקדימים ורק בדיקת דם מראה את התשובה החיובית. אני שואלת שאלה טיפשית כי אני פשוט משתגעת כבר. תסלחו לי על השאלה, אני מרגישה שאני כבר לא יכולה יותר מה עושים? לפני שאני עוברת גם לטיפול פסיכיאטרי???? מחזיקה לכולם אצבעות. קורל. 4u|

לי לא היו שום סימנים מקדימים

למעט כאבים קלים בבטן התחתונה כמו של מחזור אבל חוץ מזה לא היו לי שום תופעות הריתי פעמיים מאיקסי והיפלתי פעמיים ובסוף זה בא טבעי לחלוטין וגם בזה לא היו לי שום תופעות לואי של הריון מלבד הכאבים הקלים הללו שנמשכו עד חודש רביעי בערך ואז פסקו שהיה לך בהצלחה ומצפה לשמוע תשובה חיובית

ראשית, כמובן שצריך להיות אופטימית

כי את בהריון עד שלא הוכח אחרת
הבעיה היא שהסימנים של הריון והסימנים של מחזור מאוד דומים. בימים שלפני הבטא הייתי בטוחה שיאשפזו אותי בשל חור שפיות או לפחות מעצר בגלל מעשים מגונים בפומבי, ראה ערך בדיקת כאבי הצימצימים
. הסימן שהעלה בי תקווה גדולה מאוד, הוא שבוקר של הבטא לא היה מחזור, דבר שלא קרה בשלוש השנים האחרונות. מקווה שהמכשפל´ה לא תמצא מקום להחנות אצלך את המטאטא
מרב

למעלה