שאלה קיומית!

לייני7

New member
שאלה קיומית!

הילד שלי בן שבעה חודשים. אני חד הורית,כי גיליתי שאני בהריון קצת באיחור,והאב לא בתמונה. הגשתי את כל הטפסים הרלוונטים. יצאתי לחופשת לידה והתפטרתי מהעבודה כי מי יכולה לצאת להסעה של העבודה ב5:25 בבוקר ולזרוק את הילד במיטה עד שהיא חוזרת???!!!??? קיבלתי דמי אבטלה והשלמת הכנסה אחרי שהגשתי את כל הטפסים... והחודש:היתי צריכה לקבל כבר הבטחת הכנסה ונכנסו לי רק 502 ש"ח!!!! כשהתקשרתי לביטוח לאומי בחור בשם שמעון הסביר לי שקרתה טעות ואני אקבל את ההפרש תוך עשרה ימים...זה היה לפני מספר ימים. היום התקשרתי לביטוח לאומי ודיברתי עם שאול,שלא הבין על מה אני מדברת והסכום שהועבר אלי כבר הועבר...הסברתי לו שדיברתי עם הקודם והוא אמר לי שאין מה לדאוג ושבעוד עשרה ימים.... שאול אמר שלא עודכן כלום במחשב,וקיבלתי רק את הסכום (הזעום)המדובר. ושהוא יעלה את זה לבירור ויחזרו אלי עד הערב. מה עושים במקרה כזה?למי לפנות?למה הבחור הקודם אמר שאין מה לדאוג ולא עדכן כלום במחשב????? איך חיים מ502 שח???? ואם היתי גרה מחוץ לבית הוריי?מה היתי מסבירה לבעל הבית?שביטוח לאומי לא שילם לי???ולמה שזה היה מעניין אותו??? אני גרה אמנם אצל הוריי אבל משתתפת בהוצאות הבית... הנה הגיעו תשלומי מים וארנונה ואני צריכה לשלם שליש...ממה בדיוק???? למי פונים שיזוזו עניינים?ואיך נותנים לכאלה רשלנים לעבוד שם?הם מודעים לזה שו קצבת קיום?????? התקשרתי שוב רק בשביל לוודא ששוב לא זורקים אותי בין הכסאות וענתה לי אם אני לא טועה סבינה,אמרה שלא מעודכן כלום במחשב ושאם אמורים לחזור אלי מבירורים זה יקח שלושה ימים...כל אחד שם לא מעודכן...כל הזמן שואלים אותי אם אני עדיין חותמת בשביל הבטחת הכנסה כשלמעשה יש לי ילד,זה לא מעודכן במחשב???? איך אני אחכה יותר מעשה ימים שיכנס הכסף,במה אני אאכיל את הילד?בחולות??? אשמח אם תענה לי מה עלי לעשות.

לייני בכדי לפתור מהר את הבעייה העבירי לי במסר

אישי על ידי הקלדה על שמי ושילחי לי את פרטיך האישיים שם ת"ז +מס' טלפון שאפשר להשיגך ואפנה עבורך במשרד הראשי במל"ל וזאת ללא כל תמורה,וביום ראשון אפנה ל"מלאכית" במשרד הראשי ומנסיון יש תקווה. ואגב אנו לא יושבים כל הזמן מול המחשב.

למעלה