שאלה על חדרי-כושר בת"א:

Y a n i B

New member
שאלה על חדרי-כושר בת"א:

אני צריך מכון HARDCORE שיהיו בו פאוור-ליפטרים אחרים. לא מכון סטייל וינגייט, עם כל מיני מכונות טפשיות, אלא מקום שאתה יכול להוציא נעליים כשאתה עושה דדליפט, ושמותר להשתמש בו בגיר בלי שפוסלים לך את המנוי. ובהקשר הזה גם כן - רציתי לדעת אם ידוע לכם משהו על המועדון של האונ' עצמה - אס"א ת"א. הבנתי שיש להם שם מרימי-משקולות וקבוצה מכובדת שמתעסקת בזה (זה כבר חדשות טובות). תודה, יניב

Y a n i B

New member
../images/Emo6.gif

למרות שזה קצת דבילי שבכל פעם שאתה רוצה להסתלבט עלי, אתה פונה לאפיק הורוד. מה יש לך נגדם?

קינקי567

New member
שים לב ליתרונות המכשיר:

"הגברת הביטחון האישי, הערכה אישית ומיומנות חברתיות"

Y a n i B

New member
האווירה עושה את ההבדל. אם תתאמן עם וינגייט,

תהיה וינגייט. אם תתאמן עם אנשים חזקים, גם תהיה חזק.

pattos

New member
ממש לא.

מה ההבדל בין אם אתה מתאמן במכון שבו יש מלא כוסיות (גם בנות כוסיות, וגם הבנים כוסיות), מכשירים, ואנשים ניגשים לך ואומרים שאסור לרדת מתחת ל90 מעלות בסקוואט ושדדליפט דופק את הגב, לבין מכון שכל אחד שם זה איזה badass פאוורליפטר עם זקן, או olympic weightlifter עוצמתי וחטוב וכל בודיבילדר שם גדול יותר מהשני? אתה עושה את האימון לעצמך. כשאני מתאמן למשל, אני עושה לעצמי אווירה של אימון Hardcore (טוב, זה הארדקור בשבילי לפחות, אני לא מפלצת ברזלים) ולא מעניין אותי איזה תרגילים עושים מסביבי, כמה מכשירים יש והאם הבחור שמחכה לתור של מכונת הפרפר עושה דדליפט של 150 קילו או שוקל 150 קילו בעצמו.

Y a n i B

New member
../images/Emo31.gif אבל מה שאמר ONIDORON77- ../images/Emo45.gif גדול

זה בדיוק מה שאני חושב. כל אחד מגיב אחרת לעניין של האווירה. אני חושב שרוב האנשים יגיעו להישגים גבוהים יותר באווירה של HARDCORE, לעומת אימון במכון כושר של בית-אבות. חוץ מזה, פרטנרים לאימון זה מאוד חשוב. ככה יש תחרות אחד עם השני (ושוברים שיאים), ויש גם SUB-COACHING ביניכם, אתם עוזרים אחד לשני להבין מה נקודות החלשות בתנועה, ונותנים משוב על טכניקה וכו'... חוץ מזה, איך זה שכל החזקים תמיד מתאמנים ביחד?

pattos

New member
חח החזקים במכון שלי מתחרים מי יכול לעשות

שמינית סקוואט עם משקל גדול יותר מהשני...

למעלה