שאלה על הזרקת חומצה

בת1 האחת

New member
שאלה על הזרקת חומצה

אני בת 45 רוצה להזריק חומצה הילורארנית בצידי הלחיים ובצידי העיניים, קראתי בנושא והבנתי שיש כמה סוגי חומצה, איך אני יודעת איזו חומצה הכי טובה לכל איזור? ומהו מחיר סביר למזרק 1CC (מגוון הצעות המחיר גדול) כמו כן האם אחרי ההזרקות אפשר לשמר את ההזרקות בקרמים טובים שיש בשוק או שעדיין אחרי שנה וחצי הקמטים יחזרו?

הזרקת חומצה היאלורונית

שלום ,
חומצה היאלורונית זהו חומר הנמצא באופן טבעי בעורנו ומיוצר במעבדה לצורך מילוי הפנים. ישנה חומצה היאלורונית בסמיכות /צמיגות שונה . חומצה דלילה יותר לשיפור מרקם העור ( SKIN BOOSTER ) או לטיפול באיזורים עדינים כמו מתחת לעיניים או מעל השפתיים , חומצה בסמיכות בינונית למילוי קמטים כמו קמט בן האף לפה וחומצה בסמיכות גבוהה לעיצוב לחיים , סנטר ורקות ( פיסול הפנים).
בנוסף קיימות חברות שונות של חומצה היאלורונית - ג'ובידרם, רסטילן , פרינסס , סטילאז'.
ההחלטה איזה סמיכות של חומצה מתאימה לכל איזור היא החלטה שצריך לקבל הרופא המטפל בך ולא את . הוא יבצע איבחון של מצב הפנים ויחליט מה סוג החומצה ההיאלורונית המתאים לכל איזור ולכל מטרה.
מבחינת מחיר ישנו טווח מחירים רחב מכיוון שישנן חברות שונות ואיכויות שונות של חומרים , ישנן חומרים בטוחים יותר שמאושרים לשימוש ע"י משרד הבריאות האמריקאי ( FDA ) ולכן גם יקרים יותר ( כמו רסטילן או ג'ובידרם )
חומרים סמיכים יותר לרוב יקרים יותר מחומרים דלילים. ישנם חומרים שיש עליהם מחקרים שמחזיקים זמן ממושך יותר מאחרים ׁׁ ( כמו סדרת הויקרוס של ג'ובידרם) .
פרמטר נוסף המשפיע על המחיר הוא הנסיון וההשכלה של הרופא.
בדרך כלל רופא עור מומחה וכירורג פלסטי מומחה הם המומחים בתחום האסתטיקה של הפנים כי זהו תחום שהוא חלק מהתמחותם ולכן טיפול אצלם יכול להיות יקר יותר ( ובצדק!)
אני לא חושבת שזה נכון לבחור רופא או חומר להזרקה על פי מחיר כי לפנים שלך מגיע הטוב ביותר לכן אני ממליצה לך ללכת לרופא מומחה בתחום ( רופא עור מומחה או כירורג פלסטי) ש/משתמש בחומרים האיכותים והבטוחים ביותר שקיימים ולא לחשוב על הכסף כשמדובר בפנים שלך!
באשר לשימור התוצאות -
מומלץ למרוח קרם לחות וקרם הגנה משמש כדי לשמור על מראה רענן אך אין לקרמים קוסמטים השפעה על הקמטים , הם לא חודרים לעומק העור.
על מנת לשמר את תוצאות ההזרקות מומלץ לטפל באופן קבוע ולא לחכות שהקמטים יחזרו אלא להתייצב אצל הרופא המטפל כל חצי שנה לפחות לשיפור ותחזוקה
בהצלחה !

למעלה