שאלה נוספת- האכלה בחוץ

שאלה נוספת- האכלה בחוץ

אהלן,

(תקציר הפרקים הקודמים)- עברנו לפני חודש וחצי עם באסטר האהוב (עליי, על בן הזוג פחות) למושב. באסטר מאושר, מתרוצץ בחוץ רוב היום ונכנס לישון בלילה וכשיורד גשם.

הבעיה היא עם האוכל שלו. הוא רגיל לאכול מתי שמתחשק לו ויש לו בבית קערת אוכל חופשי. במהלך היום באסטר בחוץ, ובחוץ כרגע אין אוכל, והוא מיילל ומציק לבן הזוג שלי שעובד מהבית שיפתח לו את הדלת כל פעם שהוא רעב. לצערנו אין איך לעשות דלת חתולים, ואין חלון שייכנס דרכו בלי להפריע. הוא מאד מאד מפריע לעבודה של בן הזוג.

תאמרו- למה לא להשאיר לו אוכל בחוץ?, ואתם אכן צודקים. השארתי לו למשך תקופה אוכל בחוץ וזה היה נפלא, עד ששאר חתולי השכונה עלו על זה והם אוכלים לו את האוכל בזריזות על. באופן כללי זה לא היה מטריד אותי אבל,
א. זה עולה לי ימבה כסף (הוא אוכל רויאל קנין).
ב. אני דואגת שהם יתרגלו לטוב וכשנעבור אני מתכוונת לקחת איתי רק את באסטר.
ג. הם מפחידים אותו (מסכנצ'יק, גדל בבית, מפונדרק), גומרים את האוכל, ואז הוא לא אוכל.

יש למישהו פתרון יצירתי?
מודים לכם,
באסטר, קרמבו ובן הזוג בעל העצבים הרופפים.

dimitrygo

Active member
מנהל
בן הזוג שלך יכול לעשות הפסקות קצרות מתי שנוח

לו ולהוציא לחתול מזון החוצה, כל הזמן כמות קטנה שהוא יגמור אותה.

Mידאס

New member
אי אפשר ליהנות מכל העולמות

בחרתם לשחרר את החתול והוא מרגיש עכשיו ציפור דרור - אתם הרגלתם אותו שהוא יוצא ובא מתי שבא... אי אפשר להתלונן עכשיו שהוא "מפריע". הוא לא יודע שבן הזוג שלך עובד.

לעניין האוכל - את יכולה לקנות מזון לחתולי חצר (יש גם איכותיים) במחיר שווה לכל נפש (בד"כ מזון לחתולי חצר מגיע בשק של 18-20 ק"ג והמחירים נעים בין 140-160 ש"ח [ לא מעט, אבל הרבה יותר זול מרויאל קאנין]) ולהניח בקערה גדולה בחוץ או בכמה קעריות קטנות בסביבות הבית לרווחתו של החתול שלך ולרווחת החתולים האחרים. רויאל קאנין שיאכל בבית.

לא צריכים לדאוג למלא כל הזמן, אחרת את תעמדי כל היום ליד הקעריות ותמזגי לתוכן אוכל. גם אני מאכיל חתולי חצר. אני שם להם בבוקר קערה גדולה מאד של אוכל, ועל פי רוב כשאני חוזר מהעבודה בשעות הערב אין בקערה כלום (כמובן שממלא מחדש, שיהיה להם מה לאכול בלילה).

למעלה