שאלה מאוד מאוד מאוד מאוד חשבוה.....

מצב
הנושא נעול.

Weird Eyal

New member

אני צריך להגיע מתחנת רכבת תל אביב מרכז לרחוב ההסתדרות 86 בחולון... רציתי לדעת איפה יש שם אוטובוס הכי קרוב שם שמגיע לחולון? איזה מספר אוטובוס זה? ואם אפשר,תנו לי את המספר אוטובוס שמגיע הכי קרוב לרחוב ההסתדרות בחולון... אה,כן...ואם אפשר לדעת עוד דבר-מה המחיר של הנסיעה מתל אביב לחולון? המון המון המון תודה מראש!!! אייל

Weird Eyal

New member
בבקשה תענו לי!!!!!!

אני צריך להגיע מתחנת רכבת תל אביב מרכז לרחוב ההסתדרות 86 בחולון... רציתי לדעת איפה יש שם אוטובוס הכי קרוב שם שמגיע לחולון? איזה מספר אוטובוס זה? ואם אפשר,תנו לי את המספר אוטובוס שמגיע הכי קרוב לרחוב ההסתדרות בחולון... אה,כן...ואם אפשר לדעת עוד דבר-מה המחיר של הנסיעה מתל אביב לחולון? המון המון המון תודה מראש!!! אייל
בבקשה תענו לי!!!!!!

Weird Eyal

New member
תודה...

אני יודע על שני אוטובוסים
שעוברים בדרך נמיר ליד תחנת הרכבת וממשיכים לחולון: 74, 86. לגבי פרטים מדוייקים פנה למודיעין של אגד
תודה...
הם יוצאים או עוברים ליד תל אביב מרכז זאת אמרת? בתחנות אוטובוסים האלה שיש שם?

mister K

New member
רכבת מרכז-חולון

בבקשה תענו לי!!!!!!
רכבת מרכז-חולון
מרכבת מרכז לרחוב ההסתדרות בחולון מגיע קו 74 העוצר בדרך נמיר. קו זה נוסע כמעט לכל אורכו של רחוב ההסתדרות. קו 73 היוצא מתוך מסוף ארלוזרוב, חוצה את רחוב ההסתדרות ברחוב וייצמן. קו 86 כלל לא רלוונטי כי הוא נוסע בכלל לבת-ים. לפי האתר של אגד, מחיר הנסיעה בין תל אביב לחולון הוא 5.40 ש"ח. כמו נסיעה עירונית רגילה. מקווה שעזרתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה