שאלה לפני קנייהלכל בעלי גארמין 910

odr87

New member
שאלה לפני קנייהלכל בעלי גארמין 910

מעוניין לדעת מה החסרונות האמיתיים של השעון מאנשים שחיים איתו ביום יום ...

אוהד.

taDraxna

New member
מצטרף ומחדד

ביקורות רוכשים ב amazon מתמקדות בשתי בעיות:
1. אין החלקה (מיצוע) של קצב ריצה רגעי, ולכן הוא "קופץ" כל הזמן (עם עדויות שעדכון תוכנה ביוני פתר זאת, לפחות חלקית).
2. שעון כבה ספונטנית במקרים שונים: מצב אופניים, ניווט לפי מסלול מוקלט מראש.

יש פה מישהו שיכול לאשר או להפריך מנסיון אישי?

atid1

New member
מנסיון של כמה חודשים...

1) לא משתמש בקצב ריצה רגעי, אבל שמעתי על הבעיה ושמעתי שהיא נפתרה חלקית בגרסה החדשה של הקושחה (FIRMWARE).
2) מעולם לא קרה לי שהשעון כבה אוטומטית והשתמשתי בשני המצבים שציינת.
באופן כללי השעון מעולה. מאוד אוהב את התוספת של ספירת התנועות והבריכות וכל מה שנגזר מכך. כל עוד שוחים בסגנון ידוע ולא תרגילים מיוחדים, השעון מדייק מאוד. פרט לכך הוא זהה כמעט לחלוטין בתכונות ל310.
בעיה אחת שצצה בגרסת קושחה החדשה, היא עיוות בנתוני הגובה. אומנם הבעיה נפתרת ע"י תיקון אוטומטי שקיים באתר לאחר הורדת הקבצים, אבל לא לשם כך הוסיפו את הברומטר. מקווה שיפתר בקרוב. אני שלחתי את תיאור הבעיה לתמיכה הטכנית שלהם.

Tzachi B

New member
משתמש מינואר 2012

שעון מדהים ואמין.

בעיית הקצב הרגעי שחוויתי, נפתרה נדמה לי עם עדכון התוכנה בפברואר

מעולם לא כבה מעצמו, גם לא כשהוא צורח ומבקש טעינה.

תענוג לרוץ איתו, ולשחות איתו, לא ניסיתי עדיין אופניים.

הערה:
לא קשור ליבואן בשום דרך.
רכשתי 2 יחידות, לי ולחבר, אצלו נוצרה לחות / אדים בתוך המכשיר על המסך ,אחרי כ 3 חודשים- כניסת מים למרות שהמכשיר תיפקד בלי בעיה. בשרות של היבואן בראשון התייחסו דיי יפה ויצאתי משם עם שעון חדש מהקופסא! היה שווה את תוספת המחיר הקטנה לרכישה בארץ.

בהצלחה

צ.

D4n

New member
רכישה בארץ לעומת חו"ל

אם כבר דברת על הנושא- אני מתלבט בין רכישת ה-310 בארץ לעומת בחול. ההבדל הוא כ-500 שקלים כולל משלוח.
מה אומרים הוותיקים?

aviad995

New member
לי יש אותו יותר מ 4 חודשים

עדיין לא מצאתי בו חיסרון (מקווה לא למצוא)
עברתי מהפולאר RS 800 CX וגארמין 310
בנתיים מתעלה עליהם

ממליץ עליו מאוד

בהצלחה :)

iRunner

New member
אשתדל לענות

שידרגתי ל910 אצל דורון מ-RUNWAY מדגם ה310 בעקבות הוספת אימוני שחייה.
השעון עובד מצוין בריצה ובשחייה (אינני רוכב, אז לא יכול לתת חוות דעת לגבי תחום זה), בבריכה הופתעתי ממש לטובה, סופר בריכות, תנועות בבריכה, סגנון שחייה ועוד, בריצה ללא שינוי מיוחד מה310 (אולי מדויק יותר בגבהים).
לא ניתקלתי בבעיות וסה"כ מרוצה מאוד מהרכישה. אם אפשר היה לכבות באופן אוטומטי את הGPS בסיום אימון זה היה יכול להיות נחמד.

התלבטתי בינו לבין הסונטו אמביט, לאחר שבדקתי ומדדתי את שניהם הפור נפל על ה910. בגלל העליונות שלו במה שקשור לשחייה, ובגלל משקל נמוך יותר .
מקווה שעזרתי, מן הסתם אם תגיע לריצת ירח מלא בזרזיר תוכל להתרשם מהשעון (נים)

יש לו חסרון יחיד כרגע:

הקצב הרגעי לא מדויק.
זה לא נפתר בעדכון האחרון (יוני 2012). כנראה יפתר בעתיד אבל כרגע הקצב הרגעי שלו על הפנים. מרגיש כאילו הוא רגיש יתר על המידה ועושה תיקונים גדולים מדי כל הזמן. נניח אתה רץ בקצב של 5:10 - המהירות הרגעית תופיע כ: 4:50, 5:15, 5:03, 4:55, 5:22 וכו' כך שממוצע הקצבים יהיה מדוייק (אם תרוץ לפי קצב ממוצע תקבל זמן מדויק) אבל זה לא תמיד נוח כשאתה רוצה להיות מדויק מאוד.
ושוב, אני מאמין שהבעיה תפתר באחד העדכונים העתידיים.
חוץ מזה השעון מעולה.

למעלה