שאלה לנוסעים קבוע בתחבורה ציבורית

שי ז.

New member
היית צריכה לחכות שיהפוך דף

ולבקש ממנו לדפדף יותר בשקאט ולאט כי הרוח שהדף יוצר מפריעה ושאם הוא רותצה לדפדף בפראות שיקח מונית.

אל תצחק, עובד איתי אחד שאם

הדלת של המשרד פתוחה, תבין הוא יושב בחדר בפנים מאוד, רחוק מאוד מהדלת, כל תזוזת עלה או זבוב זה מפריע לו והוא סוגר את הדלת. הרוח מזיזה לו את הנייר (ביום שאפילו האויר לא זז) או זמזום הזבוב באוזן מפריע לו (כשהזבוב בכלל בתוך האוזן שלי).

איזה חוצפן...

מה ניראה לו שהוא קנה את כל הרכבת כשקנה כרטיס?.... אני במקומך היתי אפילו מרים את הקול ומדבר ממש בצעקות עם אמא ולאחר תום השיחה אולי גם מתחיל לשיר (עד כמה שקול העורב שלי מאפשר...
) ושרק יעז להעיר משהו... ממש חוצפה של אנשים!!! אז מצד אחד, נכון - אני מאוד משתדל לשמור על שקט ולא להפריע לסביבה אבל יש גבול לכל תעלול... ואים כל כך מפריע לאדון - שיסע במונית ספישל...

לא חושב שהייתי טורח לענות לו

ובטח שלא הייתי מסיים את שיחת הטלפון. אם הוא היה ממשיך להציק הייתי מציע לו לעבור מקום, או אם כלו כל הקיצין- הייתי מזמין את המבקר ואומר שהאדם הנ"ל מציק לי. אולי הייתי מבקש ממנו את הספורט- וממשיך לדבר. תלוי באיזה מצב רוח הייתי...

הצחקת אותי את יודעת?

בעלי שנוסע המון ברכבת וסיפרתי לו מה קרה לך. הוא כמובן צחק (אל תקחי את זה אישי) וענה שאם זה היה קורה לו (והוא מדבר המון בפלאפון בגלל עבודתו) אז יש שתי אפשרויות: אחת, לשאול אם הוא רוצה מים כי אולי נתקע לו בגרון. שניה, לכחכך בגון בחזרה בהצלחה בלימודים

הילהל

New member
זה בסדר - כולם צוחקים עלי

במשרד, בפורום, בטח גם בעלי ישתעשע כשהוא ישמע. אז למה שבעלך לא יתבדר קצת גם? לפחות אני יודעת שלא השתגעתי כשחשבתי שהאישה הזה "קצת" מגזים.

falou

New member
לפחות את לא סובלת ממוניטין של...

...'לא נחמדה'. לא שלאנטיפטים כמוני ממש איכפת ממוניטין...

וואלה? הארץ? ערס פואטי תפסת לך....

אז ככה: אני הייתי אומרת לאמא שלי בטלפון(בקול הכי שכונה ג' שאני יכולה):" אמא, יש כאן איזה דפווווק שמנסה להגיד לי מהשו, שניה אני כבר חוזרת איליך" אחר כך, במיוט, הייתי מסבירה לו ש:"נורא חבל שדווקא "הארץ" הוא קורא. אם זה היה כל עיתון אחר ישר היית סוגרת את השיחה. אבל,פשוט, כרגע פינו אותך מהמלון באשקלון ומקום להניח את הראש אין לך !" " אולי לאדוני יש איזה פינה בבית שאת והמשפחה יוכלו לנוח קצת? רק לכמה ימים?" שקט תעשייתי מובטח. למהדרין אפשר לעטר ב: "וחוץ מזה אדוני מחזיק את העיתון הפוך."

../images/Emo6.gif

כמובן שתמיד אפשר לציין כי את מתמחה בבעיות של ריכוז חלוקת קשב למבוגרים ויש תרופות מצויינות לבעיה שלו. איזה חוצפן.

אני הייתי עושה משהו אחר...

מתישב ואומר לו- אולי תשקול לעבוד אצלי? אני מצלם אנשים מכוערים במיוחד לקטלוגים של שעונים- כדי שאנשים יתמקדו בשעון ולא באדם. אני משלם לא רע בכלל- אולי מתאים לו?

ותמיד אפשר גם:

"סליחה אתה מוכן להפוך דף? ההמשך של הכתבה בעמוד 6. לא לא כאן, בעמוד 6.לא ,לא זה, עמוד 6 השני. אה זה בא עם העמוד שאתה קורא? אבל אדוני תמיד יכול לקרוא אחר כך, נכון? אדוני בטח מבין אותי ! כלכך משעמם לי מאחר שסגרתי את השיחה עם אמא."

אמנם אישתי אומרת ש...

אני לא "מכוער במיוחד" אבל אם אתה משלם אז אני מוכן להיות גם זה... במצב התעסוקתי הגרוע היום במשק - אני בא לעבוד אצלך... איפה נרשמים?

אילו יכולתי להעסיק

אני די בטוח שהיית אחד הראשונים. אפשר אולי לומר עליך דברים שונים, אבל בדבר אחד אין ספק- אני יודע שאתה נאמן מעין כמוך- ומי שיעסיק אותך ירויח עובד נאמן מעין כמותו...

למעלה