שאלה למהגרים חדשים

aliboneh

New member
שאלה למהגרים חדשים

מישהו יכול להסביר מה צפוי בשדה תעופה עצמה. אני נכנס עם ויזה לתושבות קבועה. האם זה מספיק וזהו או אני צריך להביא מסמכים נוספים ו/או proof of funds כמו שמזהירים באתר שלהם? וגם אם מישהו יכול לתאר את התהליך, מעבירים למקום אחר? חדר של משרד הקליטה הקנדי? מעניין אותי לשמוע. תודה

aliboneh

New member
ועוד שאלה

לפי האתר לוקח 3 שבועות עד שמקבלים את כרטיס ה-SIN. האם זה תנאי להתחלת עבודה ולכן אי אפשר לעבוד בחודש הראשון או שאפשר להתחיל לעבוד ולמסור את המספר לאחר מכן? תודה על התשובות.

drz400e

New member
אתה לא צריך את הכרטיס

בשביל עבודה, רק את המספר, שאותו תקבל מיד במעמד בקשת הכרטיס(צריך רק לזכור לבקש מהפקיד שירשום לך)

Talmor1

New member
קבלת כרטיס SIN ו/או מספר

דודו, האם מקבלים את המספר במעמד הכניסה לקנדה או שנדרש לגשת לאן שהוא ? אני מתחיל לעבוד שלושה שבועות לאחר ההגעה, והמספר חשוב מאוד. תודה.

drz400e

New member
צריך ללכת לבקש

אני הלכתי למשרד על סנט קלייר ויאנג בטורונטו, מילאתי טופס ועמדתי 10 דקות בתור. קיבלתי מספק ואחרי כשבועיים את הכרטיס בדואר. אבל זה לא אוטומאטי ולא נעשה במעבר גבול. צריך ללכת לבקש אותו

Talmor1

New member
מספר SIN

למה אתה מתכוון במשרד - מה שם המשרד ? אני רוצה לקרוא על כך באינטרנט ולבוא מוכן עם כל המסמכים הנדרשים.

Never1975

New member
אני במצב שלך

עומדת לפני הlanding. אני רק יכולה לומר שמהגרים אחרים שכבר נסעו לפניי הזכירו לי בפירוש שאני חייבת להביא אתי proof of funds: מכתב מהבנק או פשוט להראות את הכסף או ההמחאה הבנקאית. רק שיהיה ברור לפקידי ההגירה שיש לי מספיק כסף להתארגנות ראשונית.

Deshe

New member
ממה שזכור לי ... ../images/Emo8.gif

בתור PR "ותיקה" אז מה שאני זוכרת מהתהליך בשדה התעופה: תחילה מגיעים לעמדת ביקורת גבולות - שם מראים את הויזה שקיבלתם והם מפנים אותך לאולם צדדי למהגרים. באולם ניגשים לפקיד והוא עובר על הטפסים והויזה, שואל כמה שאלות ומבקש כתובת למשלוח הכרטיס. מאיתנו לא ביקשו להוכיח יכולת כספית אבל הבאנו את כל המסמכים (האמת היא שכל מסמכי ההגירה מרגע הגשת הבקשה היו איתנו בהישג יד כדי שאם הם ירצו לראות משהו נוכל לשלוף). משם עוברים למסועי המזוודות, אוספים מזוודות וניגשים לפקידי המכס. זה הזמן להוציא את רשימת הציוד שהבאתם ושאתם מתכוונים להביא. הפקיד מצלם ומחתים את הרשימה ו... זהו! יכול להיות ששכחתי משהו, זה היה לפני "המון" זמן. בטח משתתפים אחרים יזכרו. שיהיה שהצלחה, דשא

למעלה