שאלה למביני עניין

orit231

New member
שאלה למביני עניין

אני משתמש בהאטריק באדי, ואפשר לכוון שם את הפרופורציות בין הנתונים של השחקן (בין התכונות שלו), ככה שהוא ידע לומר לי איזה שחקן הכי טוב בעמדה הזו - למשל פליימייקר צריך גם סטמינה וגם פאסינג וכד'. עכשיו, זה לא מדע מדויק, אני יודע, אבל זה נותן לי את היחס בין השחקנים (למשל ווינגר עם פליימייקינג - לשים אותו שם או שם, מתי אני מרויח ממנו יותר באופן יחסי) האם מישהו יודע האם הפרופורציות שנמצאות שם כברירת מחדל מתאימות לחבר'ה שמתכנתים את המשחק? או שיש פרופורציות מתאימות יותר? אני מדבר על כל העמדות

tomash11

New member
זו ברירת מחדל לדעתי...

מתכנתי ההאטריק באדי החליטו לפי דעתם שלהם, או לפי מישהו שהם סומכים עליו ביותר בעניין, איך לחשב את האחוזים שכל עמדה זקוקה להם. למשל, כולם יודעים שחלוץ טוב צריך שיהיה לו הבקעה טובה וגם מסירה טובה. מקובל לחשב את זה בתור 70 אחוז הבקעה ו30 אחוז מסירות. אבל יהיו כאלה שיכניסו גם 5 אחוז כושר גופני ו5 אחוז פורם של השחקן, ויעשו רק 65 אחוז הבקעה ורק 25 אחוז מסירות. יש כאלה גם שיטענו שזה רק 25 אחוז מסירות אבל 75 אחוז הבקעה. על האחוזים יש ויכוח וגם לפעמים על האם צריך להכניס פורם לחישוב או לא, והאם סטמינה רלוונטית רק לקישור או לעוד עמדות. מפתחי הבאדי החליטו את ההחלטות שלהם בעניין וזה מה שאתה מקבל אם אתה לא משנה כלום בתוכנה. אבל יש דעות לכאן ולכאן. אני חושב שהשארתי את הנתונים כפי שהם, אבל אתה יכול למצוא גם נתונים אחרים, אולי מדויקים קצת יותר, ולשנות את זה בבאדי בהתאם.

orit231

New member
או קיי אחי זאת היתה השאלה

(אני חושב שהם לוקחים לכל עמדה 50% על הפורם, אני לא בטוח) השאלה היתה האם מישהו יודע מנסיון לפחות לגבי חלק מהעמדות מה הפרופורציות המתאימות למשחק עצמו. אם זה לא שונה מהברירת מחדל של הבאדי אז אחלה, אבל אולי מישהו יודע שכדאי לשים פרופורציות אחרות (אולי בתוכנות אחרות זה אחרת?)

למעלה