שאלה לי!

lintqueen

New member
שאלה לי!

שלום! השאלה הזו וודאי הופיעה פה בעבר, אבל אשמח אם תעזרו לי. יום חיול- נובמבר זה גיוס חורף? זה אומר גם זריקה בתחת? האם נכונה השמועה, שכל מי שיש לו 7 בספרה האחרונה של תעודת הזהות גם עובר בדיקת דם? האם מותר לי לסרב לבדיקת הדם הזו? מישהו עשה את זה? תודות מראש.

bodas

New member
צפירת הרגעה

שלום לך, ברוך הבא לפורום
. גיוס נובמבר הוא אכן גיוס חורף ומתווספת אליו זריקת חיסון נוספת לשפעת, לא בתחת. השמועה לא נכונה, לי אין 7 בספרה האחרונה של מספר תעודת הזהות ועשו לי את בדיקת הדנ"א. לי ולעוד עשרות עתודאים שהתחיילו באותו יום. זה משמש למטרות מחקר ואמצעי זיהוי נוסף במקרה של אסון. למיטב הבנתי - כל הקרביים עוברים את זה, וחלק מהג'ובניקים. הבדיקה היא דקירה של האצבע ולקיחת משטח דם קטן. אין לך מה להתרגש מזה אם תעבור את זה - ולא, אתה לא יכול לסרב.

lintqueen

New member
תודות רבות :)

לא בתחת. זה מאוד מרגיע :) אבל בדיקת הדם, זה כבר אסון. אני מתעלפת (מתעלפת, לא מתעלף :) מהדברים האלה. רע, רע מאוד. אתה בטוח שאי אפשר לסרב? שמעתי שאפשר לחתום על איזה טופס.. לא יודעת. אין שום אפשרות? מה, יעשו לי בכוח תוך צעקות והשתוללויות?

bodas

New member
../images/Emo52.gif על הבילבול

ואני מזכיר לך - זה צבא... להתחיל את השירות שלך בסירוב זה התחלה רעה מאוד. זה לא כואב, זה לא נורא. אין שום סיבה לסרב... חכי ותראי.

lintqueen

New member
אוה, יש סיבה טובה מאוד לסרב..

אתה יודע אולי, במקרה, מה הבדיקה הזו בודקת בדיוק? (הרבה ב.ד.ק.!)

lepidus

New member
אני לא מבין למה אתה עושה מזה עניין

אפשר לחשוב ששתי גורילות היו צריכות להחזיק אותך כשהרופא מישש לך את הביצים בצו ראשון...

lepidus

New member
איזה ../images/Emo163.gif אני...

זה מסביר את עניין הגורילות!

Phant0m

New member
בדיקת DNA מתבצעת רק לאיכותיים ביותר

In order to clone them/take the best out of them and create an UBER-SOLDAT, when the technology will be available.

Calgone

New member
אתה כן יכול לסרב לבדיקת דם

הם אומרים במפורש שמי שלא רוצה לא חייב לעבור אותה

lintqueen

New member
באמת??

כן? תודות! הצלת אותי! שמחת את לבבי עד מאוד! פתרת אותי מיומיים של מרמור , עגמומיות, תחושת שואה ובכי! למה אני עושה מזה עניין? 1. דואגת מאוד מאוד ממה שעשויים למצוא 2. מפחדת מאוד מאוד מכל הנוגע למחטים, מתעלפת בקביעות - זה לא עניין רציונלי. תודות רבות לכם :)

liormk

New member
הודעות כפולות ../images/Emo15.gif

זה לא יגמר אם לא תספר...

oronb

New member
מסקרן אותי מה מדאיג אותך כל כך

שהצבא יכול למצוא? ותדעי לך שהמחטים ביום גיוס זה ממש בדיחה. אני לא חושב שיש כאן מישהו שאוהב זריקות (אולי חוץ מהרפואנים), ובכל מקרה לא תשמעי על אף אחד שבכה מהזריקה. כבר נדקרתי מעפרונות יותר כואבים. קחי את זה בקלות, ותעני על השאלה

למעלה