שאלה לי אליכם:

מצב
הנושא נעול.

Man Dark

New member
שאלה לי אליכם:

שאלה לי אליכם:
ובתקווה שעוד 20 שנה ברוב הערים המרכזיות (טפו, טפו
) יהיו רכבות קלות (חשמליות, לא תחתיות,... תכף תבינו) אז ייצטרכו להוסיף תמרורים חדשים לתאוריות ולשנות קצת את דרך הלימוד של הנהגים... והנהגים החדשים. אז מה? כולם יעברו ריעונונים? תודה.

Y.G.J

New member
לא... כי כששינו תמרורים עד כה

שאלה לי אליכם:
) יהיו רכבות קלות (חשמליות, לא תחתיות,... תכף תבינו) אז ייצטרכו להוסיף תמרורים חדשים לתאוריות ולשנות קצת את דרך הלימוד של הנהגים... והנהגים החדשים. אז מה? כולם יעברו ריעונונים? תודה.
או דברים דומים ששינו בחוקים אז לא העבירו את כולם מחדש - פשוט יידעו אותם וזהו אם באמת זה יקרה - אני עובד לארה"ב חחחחחחחחחחחחח

Man Dark

New member
אבל איך נהגים יידעו איך

או דברים דומים ששינו בחוקים אז לא העבירו את כולם מחדש - פשוט יידעו אותם וזהו אם באמת זה יקרה - אני עובד לארה"ב חחחחחחחחחחחחח
אבל איך נהגים יידעו איך
להתנהג עם רכבות קלות? טוב, אולי יצליחו

Y.G.J

New member
יהיה רמזור רגיל...

אבל איך נהגים יידעו איך
להתנהג עם רכבות קלות? טוב, אולי יצליחו
יהיה רמזור רגיל...
שבצומת שלו אם אתה רוצה לנסוע ישר שמאלה או ימינה תוכל לעשות את זה רק אם יש לך ירוק כמו היום... והרכבת הקלה גם תעצור ברמזור וזהו... פשוט!

תמרורים לרכבות קלות

שאלה לי אליכם:
תמרורים לרכבות קלות
כבר עכשיו ידוע על קבוצת תמרורים חדשים שיוצבו בעתיד, כאשר תופעל הרכבת הקלה. ניתן לראות את התמרורים הללו באתר "חדשות הרכבת" בפרק החדשות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה