שאלה לגבי תרגיל גב

moofious

New member
שאלה לגבי תרגיל גב

לפני כמה ימים התאמנתי גב, כשהמדריך בא אלי ואמר שהתרגיל שאני עושה לא מומלץ כל כך,זאת תנועה לא טיבעית, ועלול לפגוע במפרקים. זה תרגיל משיכת מוט בשיבה כמו בתמונה , רק מאחורי הצוואר, ז"א אני מושך את המוט אל מאחורי הראש, לפי מה שקראתי זה תרגיל די אפקטיבי ורואה תוצאות..., כמו כן אין כאבים בכתפיים ועשיתי אותו כבר במשך חודשיים, יש סכנה כלשהי של שחיקה לכתפיים או לשאר המפרקים?

צוחה

New member
ואם יש לי גמישות בכתפיים ?

אני יכול לעשות את זה בלי דאגות ?

MidNight Flame

New member
עזוב אותך, למה לעשות את זה?

יש מספיק תרגילים שיחליפו את זה יופי.

וסימון

New member
איך אתה בטוח שיש לך גמישות בכתפיים?

ניסית פעם להגיע עם הזרוע לבולבול שלך מאחורי הגב? אם אתה לא מצליח אז אין לך מספיק גמישות.

Fair game

New member
זה ממש מוזר אני תמיד עושה מאחורי

הצוואר ואפעם לא אמרו לי כלום על זה נציין גם שכל מי שעובד על הגב עושה תרגיש כזה... רק שכחת לציין בתמונה שצרפת יש גם הערות ושם כתוב: התרגיל העיקרי לפיתוח שרירי הגב, כשמבוצע נכון יהיה ניתן לראות תוצאות מרשימות, ניתן לגוון את התרגיל ע"י משיכת המוט מאחורי הצוואר. לפי מה שנראה לי זה תרגיל בסדר גמור

subotaj

New member
גם מר ישראל עושה אותה מאוחרי הגב

א-ב-ל זה לא אומר שככה צריך לעשות. תעשה כמו שבתמונה, כלומר לפנים.

Rossi46 ®

New member
אז תמשיך לעשות אותו ../images/Emo91.gif

פציעה נעימה
.

פוטנציאל לפריקת כתף

מעניין אותי , מי מהמדריכים העיר לך ? אני עושה מדיי פעם כאלה שטויות ותרגילים עקומים , ואף אחד לא ניגש להעיר לי :/ רק שגיא...

alexkagn

New member
= ליגת על! ../images/Emo6.gif

הרשו לי להוסיף את החתירה האנכית בעמידה ואת לחיצת הכתפיים מאחורי הראש לרשימה השחורה של רוטציה לאטרלית

MidNight Flame

New member
משיכה אחורה יקירנו ../images/Emo13.gif נפוץ מאוד ב.

כדוריד, פאולים על היד בזמן זריקה יזכו את המבצע בכרטיס אדום בדיוק מהסיבה הזאת.

YomiRel

New member
../images/Emo2.gif

אני כמעט בטוח שכל מי שהסתכלתי עליו עושה לחיצת כתפיים עושה אותה מאחורי הראש... ככה המדריכים אומרים לעשות. יופי

מה זה חתירה אנכית ?

זה עמידה , עם מוט שמחובר לכבל .. ואז להרים אותו למעלה לגובה הכתפיים ? למה זה רע .. הידיים לא הולכות אחורה מאחורי הגוף ..

יודיX3

New member
עוד סיבה למה כדאי להמנע מהתרגיל

הסיכוי הקטן אבל הקטלני שהמוט יתנתק מהחבל ותתן לעצמך מכת מוות בצוואר.

למעלה