שאלה לגבי עריסה

ovule

New member
שאלה לגבי עריסה

שאלה לגבי מי שמשכירה עריסה או השכירה בעבר. האם אתן משתמשות במזרן שמגיע עם העריסה או קונות מזרן חדש? האם המזרן הוא בגודל סטנדרטי? מה המחיר של מזרן כזה? עד איזה גיל צריך התינוק לישון בעריסה?

שבט

New member
לא לקנות עריסה ,אבל כן את המזרון ב-50 ש"ח

שווה לדעתי מאשר שהתינוק יישן על מזרן שכבר ישנו עליו אלף ילדים אחרים זאת דעתי בכל אופן

שבט

New member
אנחנו הזמנו להשכרה

והיא מגיעה בלי המזרון עלות של מזרון מתאים עלה 50 ש"ח

השכרנו עם המזרן.

נראה לי בזבוז כסף לקנות מזרן לתקופה כ"כ קצרה מה גם שהם עטופים בדרך כלל בשעוונית ואת שמה גם סדין- אם מטריד אותך שעוד שכבו בו. ואם מטרידה אותך האיכות, לי לא נראה כזה קריטי במיוחד שגם ישן איתנו במיטה או בעגלה וכו' ולא כל מקום הוא עם מזרן "מיוחד" לתינוקות. בעקרון מומלץ להשתמש בעריסה עד גיל שלושה חודשים/משקל מסויים, אבל אצלנו למשל הוא כל הזמן זז לו בכל חלקיה כאילו היא "קטנה" עליו. והוא לא היה מהתינוקות שאהבו שתוחמים ועוטפים אותם. אפילו שמיכה לא היתה מחזיקה עליו מעמד , אז בגיל חודש הועבר למיטה משלו. כך שאין "צריך" פה, יש עוד אופציה זה הכל.

osher sheli

New member
עריסה שכרנו - מזרן קנינו

אין טעם לקנות עריסה, גם ככה היא מתאימה עד גיל שלושה חודשים בערך. למרות שהמזרן תמיד מכוסה, העדפתי לקנות, יותר נקי ואסטתי וככה אני יותר רגועה. לדעתי המזרן בגודל סטנדרטי, אבל תמיד אפשר לשאול בחנות שממנה משכירים.

למעלה