שאלה לגביי הלבנת שיניים,

שאלה לגביי הלבנת שיניים,

שלום לכם, לאחרונה מתפרסמות המדבקות של Crest ושל עוד חברה שאיני זוכר את שמה,להלבנת השיניים. פעולה של מריחת משחה על השיניים והצמדת המדבקה לשיניים. בפרסומת מובטח לנו טיפול של שבועיים שבסופו מובטח לנו שיניים לבנות לכחצי שנה. השאלה,האם זה עובד? יש סיכונים? אשמח לקבל כמה שיותר פרטים לגביי זה , וכמובן מה המחיר של המוצר . תודה רבה :>

שאלה נוספת ,

לגביי גשר. חבר שלי הגיע למספר רופאים בשאלה לגביי הגשר המיוחל. שיניו של הבחור עקומות להחריד,הוא כנראה יזדקק לעקירה ואולי גם טיפולים שונים כגון שורש וסתימה. כל רופא אמר מחיר אחר,בין 10-20 אלף ש"ח. אני חושב שהמחיר מוגזם,ובגלל זה החלטתי לשאול כאן. מה המחיר לכזה פרוייקט?

תשובה

לא ניתן לענות על שאלה זו.יש צורך לראות את המטופל וכמו כן את צילומי הרנטגן שלו על מנת לבצע תוכנית טיפול.

מיטלי25

New member
הלבנת שיניים-קולגייט

אני השתמשתי במוצר של קולגייט החדש להלבנת שיניים וזה לא שהיו לי ציפיות גבוהות מהמוצר אבל הכל סתם בולשיט. אני מקפידה על צחצוח נכון ולא שותה/אוכלת הרבה מוצרים שמכתימים את השיניים ובכל זאת-החומר הזה כמעט ולא פעל עליהן ולא רואים שום שינוי ממשי. אז לכל המתלבטים אומנם בהשוואה להלבנת שיניים אצל רופא שיניים המוצר ממש זול אך לדעתי הוא לא מוצלח ואם רוצים הלבנה אמיתית אז כדאי אולי להשקיע יותר אבל לקבל תמורה.

למעלה