שאלה - לבנות שהביאו בעצמן מכונת תפירה מארה"ב

הדס107

New member
שאלה - לבנות שהביאו בעצמן מכונת תפירה מארה"ב

שלחתן אותה עם המטען או שלקחתן אותה איתכן ביד...?

מותק פרפרים סחבה ביד ואיך אמרה NO MORE

בפעם השנייה שלחה אותה ב UPS SHOP. המכונה לכאורה לא גדולה אבל....עם האריזה החיצונית זה נורא מסורבל וגם מגיעה למשקל של 10 ק"ג לערך. אז קחי בחשבון.

אני "טיילתי" עם המכונה מניו-יורק לבוסטון

ברכבת, משם למלון במונית, אח"כ שוב במונית לשדה התעופה דרך לונדון - וכלך הזמן אני סוחבת את המכונה שעלתה איתי בתיק נפרד וישבה לי מעל הראש כל הטיסה... אז כמה תובנות - - דבר ראשון, המכונה עצמה די רחבה (21 ס"מ). עם הקופסא זה בכלל נהיה ענק - אם יש לך מזוודה רחבה אז זה יופי, אם לא, אז עדיף לשלוח בקופסא המקורית. - דבר שני, אם את מחליטה להעלות אותה איתך למטוס בתור מטען יד, לא לשכוח לפרק את המחט שמגיעה מורכבת על המכונה ולהוציא את כל המחטים והפורם חוטים שמגיע בתיבת האחסון של המכונה - חבל שיעצרו אותך על זה בביקורת הבטחונית. - דבר שלישי ואחרון - המכונה שוקלת לא מעט - 7-8 קילו לא כולל הדוושה, חוברת ההסברים והקופסא עצמה (כמעט 10 קילו סה"כ). כשהמקסימום למזוודה הוא 23 קילו, צריך לחשוב על כל פריט שמכניסים יחד עם המכונה למזוודה ( או לשלם על overweight). מנסיון שלי, את המכונות הבאות שלחתי דרך USHOPS - אמנם לקח לי חודשיים עד שהן הגיעו, אבל עלה לי 85$ למשלוח + מע"מ והן הגיעו עם שליח עד פתח הבית, בלי לבקש טובות מאף אחד ובלי להעמיס משקל על חברים או משפחה שהיו מוכנים לעשות לי טובה. ובכל אופן, תתחדשי! קרן.

הדס107

New member
אז את אנציקלופדיה מהלכת גם בנושאי שינוע...

תודה! לא מתכוונת כמובן להעמיס את העול על זה על אף חבר. מביאה בעצמי כנראה... מישהו אמר לי שמותר מארה"ב להביא יותר מ23 ק"ג. מקווה שזה נכון, לאור תכניותי.... ושוב תודה !

shukpuck

New member
זה תלוי בחברת התעופה

זה לא ענין של מאיפה את באה, אלא בנהלים של חברת התעופה, ובאיזו מחלקה את נוסעת.

nuky1

New member
אני הכנסתי אותה למזוודה -הוצאתי

מה-
ועטפתי בבגדים. הגיעה בשלום. ו

אילרי

New member
ואיך אני הבאתי אותה?

קניתי כסא לאוטו, לתינוק שמגיע ארוז בתוך קרטון גדול ומסיבי את מכונת התפירה, "הושבתי" בתוך הקרטון, ארזתי שוב , הדבקתי היטב והכל עלה לתא המטען.. וכמובן, החבילה כולה הגיעה בשלום

למעלה