שאלה חשובה בקשר להשכרת דירה

shelly1975

New member
שאלה חשובה בקשר להשכרת דירה../images/Emo41.gif

יש לי חברה שמחפשת דירת 2-3 חדרים בת"א ואני אומרת לה שהדרישות שלה גבוהות מדי ולא פרופורציונליות, ודרישותיה הן:
חלילה לא דירת חדר אחד.
חייבת להיות דירה יפה, משופצת.
חייבת להיות דירת קרקע או עם מעלית (וזה כי יש לה נכות)
היא מוכנה רק באזור מסוים, דרום-מרכז ת"א (נווה צדק, אזור אלנבי, פלורנטין, שפירא) ולא דרומה משם.
רק דירה עם מזגן
שיקבלו את 2 הכלבים שלה
ו... 40 מ"ר זה קטן מדי בשבילה, היא לא מוכנה פחות מ- 45-50
וכל זאת כאשר היא צריכה לצאת מהדירה שלה תוך שבועיים. האם אני צודקת כאשר אני גוערת בה שהיא בררנית מדי וכך לא תימצא דירה עוד הרבה זמן?! או שמא הדרישות שלה כן הגיוניות ואני מגזימה?!

techthoughts

New member
חפשו ב Baboo מנוע חיפוש לדירות

הכל שאלה האם יש בשוק דירה העוה על צרכיה והאם היא יודעת על אותה דירה בכדי לפנות לבעלים. Baboo סורק עבורך 15 אתרים, עיתונים ומקומונים שונים כך שסה"כ הדירות שתקבלי בתוצאות הם סה"כ הדירות הקיימות בשוק כיום ועונות על דרישות חברתך.. השימוש במנוע החיפוש היינו בחינם. Baboo - פשוט לחפש מודעות!

shelly1975

New member
אני מאוד מודה למנהל הפורום

על שטרח לענות לשאלתי. באמת תודה.

למה את חושבת שדווקא ...

מנהל הפורום צריך לענות לכל שאלה
... האם את צודקת כאשר את גוערת בה שהיא בררנית מדי וכך לא תימצא דירה עוד הרבה זמן?! - לא ... כל אחד מגדיר לעצמו את צרכיו ורצונותיו. שמא הדרישות שלה כן הגיוניות ואת מגזימה? - תלוי במחיר שהיא מוכנה לשלם כדי למצוא משהו שיענה על דרישותיה.

nis156

New member
עשיתי חיפוש ב"הומלס" וניראה לי

שהמיבחר אינו מצומצם כלל ועיקר. לגבי מזגן:יתכן ותוכלי להגיע להבנה עם משכירי הדירה לגבי הוספתו כאשר 50% מעלות המזגן + קו החשמל המיוחד עבורו תשולם על ידי המשכיר,אם תחתמי חוזה לטווח של יותר משנה יתכן שזה פיתרון סביר,מזגנים לא עולים הרבה היום. בהצלחה לגברת "היא"

למעלה