שאלה דחופה

mirisss

New member
שאלה דחופה

מצטערת לפתוח הודעה חדשה, אבל אני במצוקה, דנה שלי חולה ונתתי לה אקמולי ופתאום שמתי לב שהתאריך פג כבר לפניי שנתיים אני לא יודעת למה לא זרקתי בזמנו את הבקבוק הזה, אבל מרוב בקבוקי אקמולי שיש לי בבית כנראה ששכחתי, ודווקא את זה לא זרקתי, בבקשה תענו לי אם מישהי יודעת מה לעשות, להתקשר לבית חולים לשאול? לגרום לה להקיא? מה לעשות?????תודה מראש מירי.

נולי5

New member
מירי, אני הייתי מתקשרת עכשיו

למוקד רפואי ושואלת מה לעשות!

mirisss

New member
תודה תודה לכם יקיריי

התקשרתי למרכז הרעלות בחיפה, הפנו אותי משרותי כללית, וענו לי שם שזה לא נורא מקסימום האקמולי לא ישפיע כמו שצריך וגם זה לא בטוח. אוף נרגעתי, הייתם צריכים להיות אצלי היום בערב ולהבין מאיפה נבא כל הבלבול הזה, הבלגאן של שבת גרם להכל, סתםםםםםםםם, זה נגרם כתוצאה מזה שלא זרקתי בזמן את הבקבוק, מעכשיו תמיד אני יסתכל על התאריך, ותבינו שיש לי עוד כמה בקבוקים בבית, ונרות, ונורופן, ודווקא את זה לקחתי, תודה לכולכם, רוניתוש אוהבת אותך. מירי.

michal66

New member
כמו קודמותיי , להתקשר ולשאול

תרגישו טוב ושבוע טוב מיכל

גליונת

New member
זה עקרונית נכון לגבי אקמול

שבו החומר הפעיל יציב וגם אין בעיה מיוחדת עם חומרי הפירוק שלו.סביר שגם שנתיים אחרי פג התוקף האקמולי שנתת עושה את העבודה. יש תרופות בהן החומר הפעיל מתפרק עם הזמן ותוצרי הפירוק רעילים.כשעובר פג התוקף של התרופה חומרי הפירוק יכולים להגיע לרמה מסוכנת ולכן לא כדאי לקחת סיכונים עם פג תוקף של תרופה.לגבי אקמולי זה לא רלבנטי אז אין מה לחשוש מהרעלה.

למעלה