שאלה דחופה

ריקו`

New member
שאלה דחופה

שלום לפני מספר חודשים שילמתי בכמה צ'קים לחברה תמורת טיפולים להסרת שיער. על הצ'קים לא נכתב למוטב בלבד, אך מתוך צילום של הבנק בעת ההפקדה - הם הופקדו לחשבון של החברה. החברה פשטה את הרגל לאחר שעשיתי 3 טיפולים בלבד, כלומר לא קיבלתי תוצאות. את הצ'ק האחרון ביטלתי ברגע ששמעתי שהחברה נעלמה, ואני לא מצליח ליצור קשר עם עורכת הדין שמטפלת בתביעה הייצוגית נגדם. היום בבוקר קיבלתי טלפון מחברת "א.א. ליווי פיננסי" שאומר שהצ'ק הופנה אליו, ושאם לא אשלם את הסכום העניין יועבר לטיפול הוצאה לפועל. יש צדק בדבריו? מה עושים במצב כזה? אני לא במצב כרגע שמאפשר לי לפזר כסף בעקבות העסקה הכושלת הזאת אודה מראש לתשובות

פשוט מאד - חובה לשלם !

ומכאן ללמוד איך לפעול בעתיד ( דמי הלימוד יקרים וכואבים ) כל התחמקות מלשלם תעלה עוד יותר ביוקר .

מה עושים ? את הצ'ק חובה עליך לשלם.

אם לא קיבלת את המוצר / השירות, אתה יכול לתבוע את הספק - אבל הצ'ק התגלגל לצד שלישי שכלל לא משנה לו קיבלת / לא קיבלת - הצד השלישי הזה הוא לא צד בויכוח בינך לבין הספק שלך. למעשה, ייתכן והצד השלישי הזה שילם כסף (קנה את הצ'ק) מהספק שלך או מכל אדם אחר, או נתן שירות או מוצר כלשהו אחר שווה כסף. אתה לא יכול לעשות דין לעצמך ולבטל צ'ק. זה לא עובד ככה.

למעלה