שאלה דחופה על טופס 101

b l o n d i n i

New member
שאלה דחופה על טופס 101

הי אני עוסק פטור כעת התחלתי לעבוד במקום, שנתנו לי למלא את טופס 101 (כרטיס עובד) מכייון שמעיסוקי כעוסק פטור יש לי הכנסזה פה ושם מה אני אמור למלא בפרטים על הכנסות אחרות? האם ממקור אחר זה בסדר? ובתיאום מס- אם אני רושם בשם המעביד - את השם שלי, ואת מספר העוסק פטאור - זה בסדר? או שבכלל צריך לרשום/למלא דברים אחרים. כמו כן עוד שאלה- זה נכון שאוטומטית יורידו לי על עבודה זו 50 אחוז?

לא . אם העבודה העיקרית שלך היא כשכיר

תרשום יש לי הכנסה נוספת אך איני מקבל את נקודות הזיכוי בהכנסתי זו. שים לב לרשום שגם תגמולים אין לך בהכנסה זו.

טופס 101

אין חובת דיווח בטופס 101 על היותך עצמאי. בהחלט תוכל לציין שאין הכנסות נוספות. ** בכל מקרה בדוח השנתי שתגיש, התחשיב הוא על סך ההכנסות.

b l o n d i n i

New member
את זה הבנתי, אך אם אני עובד ב

ב2 עבודות כשכיר, שבשניהם מבקשים ממני למלא טופס זה, מה עלי לעשות? בשניהם למלא שאין עוד הכנסה? באחלד למלא משהו אחר? אני אמור אח"F ללכת לעשות תיאום מס? איך אני יכול לעשות תיאום מס לכל השנה , אם הסכומים השתנו לי מחודש לחודש כשכיר

טופס 101 + תיאום מס

במקרה ואתה עובד בשני עבודות כשכיר + עצמאי אפשרות א - אתה יכול לבצע תיאום מס מול מס הכנסה לגבי שתי העבודות ובכל מקרה בסוף שנה אתה מגיש דו"ח שנתי על סך ההכנסות. אפשרות ב - לדעתי כיוון שאתה עצמאי בכל מקרה אתה לא חייב לציין הכנסה נוספת ולהתחשבן בסוף שנה על סך ההכנסות שלך. במידה ואתה בוחר באפשרות זו - יש לבדוק במהלך השנה מה קורה עם המקדמות שאתה משלם, אם אתה צריך לשלם והאם בחישוב שנתי אתה עומד על תשלום מס מתאים.

למעלה