:-שאלה דחופהה בבקשה להכנס דחוףףףף>>

:-שאלה דחופהה בבקשה להכנס דחוףףףף>>

דבר ראשון לא קוריאם לי סיגלל זה פשוט חברה שלי לאמא שלה קוריאם ביגל ולפני שהיא התחתנה קראו לה סיגל זזה אז כולם צוחקים עליה עזבווו. לעניינין.. למה לעזאזל Blink התפרקו?!?!!?!!??!

TheEnema

New member
אז ככה

קודם כל, שלום לך בצורה רישמית בלינק לא התפרקו, הם ב"הפסקה בלתי מוגבלת בזמן" (מבחינתנו זה 99% פירוק) הם עשו את זה כדי "להנות מפירות עמלם ולראות את הילדים שלהם גודלים ולהיות עם המשפחה",בראיונות שנשאלו לאחר ה"פירוק" נשאלו האם יכול להיות שבלינק יחזרו להופיע/להקליט יחד התשובה הייתה מעורפלת ולא חד משמעית טראוויס אמר "דברים טובים רבים נמצאים בעתיד"... אין אנו יודעים למה לצפות...כרגע ידוע לנו שטראוויס מוציא אלבום עם הלהקה שלו טראנפלאנטס. והוא ומארק יעבדו בקרוב על פרויקט חדש שנקרא "Plus 44" מארק אמר על זה בראיון "If blink was the day time, pkus44 is the night" והוא הגדיר את הפרויקט כ"משב רוח מרעננת" שוב, אין אנו יודעים למה לצפות.(אם תשאלי אותי-זה יקח זמן אבל אנחנו נשמע מהם) המשך יום נעים

B182

New member
.

"...הילדים שלהם גודלים ולהיות ..." לא, על זה אני לא אסלח...

Satla ruleS

New member
לחץ חברתי מוחאחאעהעחאח ../images/Emo123.gif

אמ לא

B182

New member
אני חושבת ש

התחלתי להתגעגע אליך. בכלל אל כולם מהפורום ההוא...דאמיט שיחזור כבר

michalas

New member
ואי תכלס..

בדיוק באתי להגיד לרוי שאני מתגעגעת אליו אני צריכה את הפורום הזה לורידים אתם לא מבינים! יש לי רק עוד 3-4 חודשים להיות בבית :( והיום מסיבת סיום. כמה עצוב וכייפי ביחד... טי יא נעלמת, דברי איתי מתישהו.

TheEnema

New member
חחח

אפה אפה, אי אפשר לדבר עם טי סתם ככה. צריך לקבוע פגישה, להודיע מראש... וגם אז-רק אם יש לך מזל

B182

New member
חחחחחח

ואת זה אומר הילד שכמעט כל יום בשבוע האחרון דיבר איתי? חחחח מיקלי...אני רואה שאת בודקת לי ת'אווי רק כשאני חוזרת מאיפה שאני לא אהיה...פשוט שלחי לי הודעות כשאת פה...אני אענה לך...אני לא מסננת!

B182

New member
ומה את רוצה יא חתיכת אימו גירל../images/Emo70.gif

חחחחחח

Box Car

New member
גברת

תמר תחליט מתי היא רוצה שתדברי איתה.......במיוחד אם תקראי את ההודעת אן איי שלה....

michalas

New member
אני אסביר לך

מה שהוא אומר זה שאת קשוחה ומאגניבה, ובשביל לדבר איתך צריך לחכות שאת תחליטי לדבר איתי. וזה דימה..

B182

New member
בקשר לקשוחה לא יודעת אבל

המאגניבה נו שיהיה
חחחח קיצר....פאקינג תשלחי לי הודעה כבר I MISS YOU

למעלה