שאלה בקשר למזון לחתולה כבת חצי שנה

אייקו1

New member
שאלה בקשר למזון לחתולה כבת חצי שנה

אז יש לנו חתולה חדשה שאימצה אותנו, ג'ינג'ית. שני החתולים האחרים, אחת נקבה ואחד מפוספס אפור בוגרים. היא נראית לי צעירה יותר, בסביבות החצי שנה. היא אכלה מהאוכל של הבוגרים special mix אבל נראה היה שאוכלת מהר מידי, לא לועסת וקצת נתקע לה בגרון. מה אני יכולה לתת לה עכשיו מלבד אוכל יבש?

chini

New member
זה לא נראה לי בעיה

שהיא אוכלת מהר. כנראה שהיא עדיין לא התרגלה לרעיון שיש לה ואוכל בשפע והיא מנסה לאכול כמה שיותר במהירות. זה יעבור לה. יש אוכל יבש לגורים (עד לגיל שנה), אפשר לקנות לה ואפשר גם שהיא תמשיך לאכול את האוכל של החתולים שלך. את יכולה לפנק אותה בקופסת אוכל רטוב לחתולים או טונה במים, גבינה (לא לתת חלב) שימי לב שיש להם תמיד מים בכלי ליד כלי האוכל. שיהיה בהצלחה

RoTeM 4

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gifהוא מדהים!

והשם כל כך מתאים לו!! הוא כזה חמודי!!!! גם הבנות מדהימות!!

אייקו1

New member
תודה, כמו כולם התחלנו עם אחת

והכנופיה רק גדלה
בקשר לשמוליק, הענין הוא שהוא נראה הכי מבוגר והכי חשדן. בהתחלה הוא היה בורח מאיתנו, אבל אח"כ למד שאנחנו לא אוכלים חתולים. הקול שלו הוא הכי עדין מכולם. הוא נראה די אומלל ומסכן עכשיו לאחרונה. יש לו מן קרחת כזאת מעל אוזן אחת, וזה נראה כמו פצע. אבל הוא לא נותן לנו להתקרב אליו, ביחוד עכשיו. אין לי מושג מה לעשות. הוא נראה הכי למוד רחוב וקרבות וכנראה גם לכן חשדן. אנחנו ביחסי כבדהו וחשדהו - אנחנו מכבדים אותו והוא עדיין חושד בנו

למעלה