שאלה בקשר לאינפקציה

שאלה בקשר לאינפקציה

יש לי הליקס, ויש לי מין ג'ולה מעל העגיל. זה אדום ובטוח יש שם אינפקציה. אני מנקה עם מי מלח, שם ויטה מרפן, ויומיים שם על זה משחה אנטיביוטית (טרמיצין) זה לא נעלם, ועושה רושם שזה מחמיר. מה אני יכול לעשות? זה מסוכן? עם זה ממשיך, להוריד את העגיל? תודה, ומצטער להפריע עם שאלה כלכך מטופשת...

מצטרפת לשאלה!

אגב אני חדשה פה :) וגם לי יש את אותה בעיה.. ואני ממש לא יודעת מה לעשות.. אני לא עשיתי עם אקדח, עשיתי עם מחט... עכשיו אין לי מושג איך אפשר לטפל בזה ולהוריד את הג'ולה המעצבנת הזאת, בלי להוריד את העגיל.. כי אני ממש לא רוצה להוריד אותו (הליקס דרך אגב).. אשמח אם תענו :)

נראה לי שזה קורה ל99% מהאנשים שעשו הליקס..

גם לי זה קרה ת'אמת, וזה היה מלווה בקצת הפרשות מוגלתיות. ואני הלכתי לרופא והוא הביא לי איזה שהיא משחה אנטיביוטית מוכרת (אני לא אגיד לך את שמה ואני לא אמליץ לך להשתמש בה בגלל שאסור לכתוב את זה כאן בפורום) אבל זה ממש עזר לי. שלחתי לך מסר.

נו באמת. לא איכפת לך לסכן את הבריאות שלו?

אסור להמליץ בפורום על טיפול בגלל סיבות מסויימות, אז את שואלת במסר? חה

היי.

החלטת לקחת את המשחה האנטיביוטית על דעת עצמך? או שרופא נתן לך מרשם (בשביל העגיל)? אם רופא איבחן את מה שהולך לך באוזן כאינפקציה, אולי המינון של האנטיביוטיקה כבר לא עוזר וצריך להחליף למשחה אנטיביוטית חזקה יותר או אולי אפילו לאנטיביוטיקה בטבליות. הממ..בנוסף, לא מערבבים בין משחה אנטיספטית (ויטה מרפן) למשחה אנטיביוטית.. וזה מסוכן אם אכן זו אינפקציה והיא לא מטופלת כראוי:] לך לרופא, או לפירסר...שיציצו לך על האוזן וידעו קצת יותר מהניחוש שלנו. בינתיים, תפסיק עם האנטיביוטיקה הזו. בהצלחה..

למעלה