רק רציתי ...

רק רציתי ...

לאחל לכולם.. צום קל. ונעים..(חי חו חה עלק נעים..) לבקש סליחה אני לא אבקש... כי ... כי..... כי.... ככה..! טוב..?! יופי..! זה הכל... אז.... שוב צום קל.. וגמר חתימית טובית! מאוד אפילו... בעיי בעיי קופלית-חולית-מאוד!!

bduya

New member
יאאאאא

תרגישי טופ! טופ?

מקופללת שליייייייייייייייי

תודה מתוקה ושיהיה גם לך וגם אני לא אבקש ממך סליחה כי.................... אוהבת אותך בת דודתך החורגת משייייייייייייייייייייי חיחיחיחיחיח או בשפה שלך חי חו חה חיחיחיחיחיח

משית פשושית שילי!

כי...............? חי חי חי..? חחחחחחחח שריטה שכמותך....! אוחחחחח בת דודתי... בת דודתי יא שרוטה! מסרי חיבוקי לחיבוקי ולאחותי התאומית.... ושיהיה לך גם צום קליל..... חי חו חה! נ ה ! (שימי לב... ה-"נ ה" ... קצת חולה....
)

מקופלת יו איך בא לי מקופלת

חיחיחיחיחי אתמול אכלתי למרות שאסור אבל רציתי.חיחיחיחי תודה כן מה לעשות אני שרוטה אני אמסור חיבוקים ונישוקים לאלינור* אחותך התאומית ולחיבוקי ד"ש כי אני לא מרשה לחבק ולנשק אותו הוא רק שלי ורק שתדעי שגם אני קצת חולה כל הלילה היה לי חום ובבוקר הייתי אצל הרופא והוא לא מרשה לי לצום אבל אני בכול זאת צמה כי שנה שעברה לא צמתי והיתה לי שנה איכס, אז למרות שאני לא מאמינה בזה כל כך אבל מ יודע אם זה ילך טוב אז אולי אני גם התחיל להאמין רק אם תהיה לי שנה טובה באמת ולא כמו זאת שעברה עליי. חולית עלייך וחולית בכלל משי שמוסרת החלמה מהירה ממקופלת שלה חיחיחיחי

Purple Mushroom

New member
למקופלת לבנה נה נה ....

צום קל גם לך . אני מבקש סליחה ממך על כל מה שעשיתי ולא עשיתי . וסולח לך על כל מה שכתבת עשית ולא עשית . -- נ.ב : אני מקווה שתבריאי במהרה בימינו .

סגלגל...!

אני לא בטוח עוד שאני צם..... לא עשיתי שום דבר רע... למה מה קרה..!? חי חו חה! סתם.. ניראה..... אני צריך לקחת כדוריישן.... ואיך אני אקח בלי מים..?! (חי חו חה) הקיצר... אז...... לך.. שיהיה לך צום נעיםנעים.. וקליליליל.... וזייהו..... ותודית וזייהו ייבייב קופלית חולית

Purple Mushroom

New member
גם אני צריך לקחת כדור .

אבל חוץ מזה אני צם . יו . צריך ללכת לאכול ארוחה מפסקת , ואין לי כוח .. מה יהיה ?

למעלה