רק מידע אישי שלכם, אני שואלת

רק מידע אישי שלכם, אני שואלת

יש מצב שחבר, שגילה שבגדתי בו, יסלח על דבר כזה? יש לו הוכחות, הוא עדיין אוהב, אבל כועס מאד (כ"כ טבעי) ומבקש פסק זמן. התנצלתי, התוודיתי על הכל, הוא לא מסוגל להחזיר את האימון שלי בו. מכירים תופעות של מחילה אחרי פשע כזה?

3שרונית

New member
למה בגדת??

ואני שואלת כי לדעתי בגידה באה כתוצאה של משהו...קודם תטפלי בגורם לבגידה ואח"כ בשאלה אם יסלח או לא?. ועוד שאלה את סולחת לעצמך???

לא אסלח לעצמי לעולם

אבל אני לא רוצה לאבד אותו. הייתה סיבה לבגידה, הוא קיבל את כל הפרטים (לא מדובר בסקס בכלל). הוא נוטה להאמין, אבל לא מצליח לשקם את האימון, למרות האהבה.

seeyou

New member
מחילה אחרי בגידה?../images/Emo140.gif

בדרך כלל אין "מחילה" לבגידה... מצד שני,ישנם מקרים,שבני זוג "מתפשרים" וממשיכים את הזוגיות בגלל סיבות אחרות-שונות... ...חכמה אחר מעשה ? לא צריכה להיות "חכמה" כדי להבין שהכללים בין אנשים בוגרים הם שונים מאשר בין ילדים... פעם יצאתי כחודש,עם חיילת, לה היה אחות צעירה ושובבה, בגיל 15 ... יום אחד הגעתי קצת מוקדם והכיתי בסלון עד שהחברה גומרת להתלבש... הבחורה הצעירה שואלת אותי: תגיד יוסי,אתה כבר שוכב עם אחותי?... קצת תפשה אותי לא מוכן לשאלה כול כך ישירה... עניתי לה בשאלה: מה את עושה עם החבר שלך? אצלנו זה רק לשעשוע אבל אצלכם,הבוגרים, זה כדי להתחתן! גם אם תמשיכו ביחד תמיד הוא ירגיש שאת בוגדת .... צל כבד ירחף על הזוגיות. את לא חייבת לציין לקורות חיים שלך לבחור אחר-חדש... ....נ.ב אחרי כמה שיעורים על החוק פלילי, אמרתי למרצה... לפי מה שכתוב בחוקים רוב האוכלוסייה עבריינית(בצורה כזו או אחרת)... הוא חייך ואמר בסלחנות....בשטח,החוקים לא פועלים... גם בבגידות ... אחוז גדול של נשים וגברים בוגדים...רק מי שנתפש ....משלם....נענש!

למעלה