רק זרוק בהלוויה של הזר

• פותח הנושא avki
  • פורסם בתאריך

avki

New member
רק זרוק בהלוויה של הזר

שוכב על הרצפה, קר לי, תמיד קר רגע לפני איבוד הקרה, שוכב מתבוסס, בדם, בבוץ, מסומם, מסתכל לאן הגעתי, הם אמרו שאגיע רחוק. ועכשיו אני כאן, כמו איזה זבל מצורע, לבד ובודד, בלי אף אחד שיציל או שידאג. אני שוכב בתוך שלולית, של בוץ עם דם, מסומם ופגוע. לא חשבתי שכך אני אגמור. אני זוכר איך רק לפני שלוש שנים עוד הייתי טורח, מניח תפילין, היינו יוצאים לדשא לשתות קפה, או בחלק מהחגים יוצאים לטיולים. היו לי תוכניות גדולות בקשר לחיים שביל ישראל, עבודה, לעזור לאחרים שום דבר לא נשאר, רק השקט המכוער, אני בוכה עכשיו, נזכר בבר מצווה של אחי הקטן אהבתי אותו תמיד, יותר מכולם, זה היה לפני זמן כה קצר, כשגזרתי את השיער. וחתכתי את הורידים וחזרתי שוב אל הסמים הישנים. ועכשיו אני זרוק, קרוב לביוב. הדם זורם, וזמני קצר, רק עוד דבר אחד אני מבקש - אחרי שאעזוב, אחרי הכל, אחרי שיגמרו ימי השכול. וישי וארז יהיו בשבעה, ואליאור לא יבין מאיפה זה בא ואהרון יבכה, וליטל תשבר, ואני מתאר אותם כבר בוכות, מיכל ויעל וכולם ישבו מסביב. אפילו סבתא הזקנה, אלמנה טריה שאיבדה את נכדה. הם יבכו ויגידו שהייתי כל כך מוכשר עם לב של זהב, מצחיק ותמיד תמיד שר. הם יבכו ויבכו עד שיתייבש הגרון ודור לא יסבול את הגורל המר. אחרי שיגמרו ימי השכול, ויגידו שהייתי מסובך רגשית, ונעמי תעיד שלא הייתי יציב נפשית, הייתי שמח שיחשבו ברצינות לרגע אחד, למה תמיד הרגשתי לבד. לבד.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
../images/Emo7.gif

יקר, בלי נשימה, ללא מילים, אנחנו אוספים את כול הכוחות כדי להגיב , לחבק , ולהיות בשבילך... הדברים שאתה כותב עליהם או אולי גם האיך שאתה כותב אותם, מנערים אותנו בעוצמה, דופקים, צועקים, שורטים, נוגעים לנו עמוק.. אנחנו מרגישים עד כמה קשה היה וודאי לכתוב אותם, כמה אמיץ, כמה צורב להרגיש כול כך בודד.... אנחנו כאן בשבילך, רוצים להיות לצידך, רוצים להקשיב ולהיות איתך.. מזמינים אותך לשיחה אישית הערב. בוא, אנחנו מחכים...

../images/Emo29.gif ....

אני מצטערת אין לי כל כך מילים. רק תדע שקראתי וזה נגע בי. מאוד.

למעלה