רקעים לZLAUNCHER

DDking

New member
תמונות לרקעים לzlauncher

לכל מי שמעוניין הנה לכם כמה רקעים שערכתי ומתאימים לפאלם 320 על 320

meron71

New member
תודה-עכשיו במקום מערכת OS יש לי XP

TheBeast

New member
שאלה קטנה-

מהו בדיוק ה zlauncher? למה הוא משמש ולאיזה מכשירים ו\או מערכות הפעלה הוא מתאים? אני ממש רוצה רקעים לזייר שלי...

תשובה לשאלתך

ה zlauncher נותן לפאלם סביבת עבודה יותר נוחה ומראה יותר נעים לעין סוס ירוק בארווה ראית? לא!!! אז תסתפק/י בכריש ירוק

DDking

New member
תשובה חלקית

התוכנה כאילו משנה לך את מערכת ההפעלה ועושה אותה הרבה יותר יפה ושימושית היא נותנת המון אפשרויות שאין במערכת הרגילה ובוודאי לא נראית כמו מערכת רגילה--תמונה מצורפת לדוגמה אתה יכול לבדוק את התמונה ב palmgear תריץ חיפוש ותמצא את התוכנה ותוכל לקרוא עליה כמו שתראה את התמונה אתה יכול להחליט איזה לחצנים יהיו לך למעלה ולמטה לקבוע כל דבר וכו' וכו'

TheBeast

New member
תודה רבה! לשניכם!!! ../images/Emo140.gif

DDking אני רק אשמח לדעת איך אני יוצר רקעים כמו שאתה יצרת ואפילו אשמח אם תשלח לי כמה לאימייל שלי או אם תצרף אותם לכאן בתור קבצי PDB. וכמו כן- ראיתי שאתה משתמש בתוכנה שהופכת את הפאלם לשלט, אני צודק? אשמח גם לקבל את השם המלא שלה! ובעצם- אשמח לקבל שם של כל תוכנה שתמליץ לי עליה!
תודה מראש כמובן!

DDking

New member
תשובה לשאלותיך------

התוכנה של השלט שהמלצתי עליה לפני זמן לא רב היא noviiremote והיא עובדת מצוין היא שולטת על כל המכשירים כולל ממיר דיגיטלי של תבל עדיין לא נסתי את של yes כמו כן היא שולטת על הdvd שלי טלויזיה מערכת וכו' וכו' היא התוכנה הכי גדולה שיש לי הדבר הכי יפה זה שהיא מזהה את הלחצנים פשוט מצמידים שלט אחר ולוחצים על הלחצן בפאלם ואז על הלחצן בשלט והיא מזהה אותו פשוט גדול לגבי הרקעים התוכנה המדוברת מזהה את הרקעים בתור קובץ JPG ולא בתור קובץ אחר זה אחד מהדברים היפים בתוכנה (היא עושה דברים יפים יותר) לכן הקבצים שבפורום הינם קבצים שימושיים שמור אותם ושתוריד את התוכנה תוכל להעביר את הקבצים כמו שהם

ronenaviv

New member
בקשר לשלט

נשמע מדליק לאאלה, מאיפה אפשר להשיג/להוריד noviiremote ? טנקס

boazj

New member
אנא שלח לי את הקובץ של naviiremote

המתאים לשלט הדיגיטלי של הכבלים, המון תודה מראש, בעז

pvman

New member
יש גנבים בעולם ../images/Emo150.gif

כנראה שחברת ZZtechs, המפתחת של ZLauncher, גנבה מ- DDking חלק מהרקעים שהוא ערך והתאים לפאלם (למשל הרקע עם הפרחים, הרקע של "חלונות" וכ'). לא רק שהם כנראה גנבו את הרקעים, הם גם הפכו אותם ל- Skins מושלמים (כולל לחצנים והכל). הנה ההוכחה.... ממש לא יפה מצידם.... מישהו צריך לדבר איתם.... בא הבנאדם, מצא תמונות, ערך אותם, התאים אותם לפאלם, ועכשיו הם לקחו את זה ממנו?) מצד שני, הם אכן מודים שהם לא אחראים לרקעים המוצגים, כי הם לא שלהם (אלא של מישהו אחר). העניין הוא, שיש איזה חוצפן אחד בשם Shike Lin שמציג את ה Skins האלה בפאלם גיר וגם מבקש עליהם כסף.... (ואולי.... האם יכול להיות ש- DDking הוא בעצם "שייקה לין" ???)

למעלה