רעיונות לתחבורה ירושלים- קרית גת

• פותח הנושא ozone
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

ozone

New member

הי,
אני אוטוטו מתחיל עבודה באיזור קרית גת וכרגע גר בי-ם (בשלבי מעבר, אבל יתכן שזה יקח מעט יותר זמן מהצפוי).
הקווים של אגד לא נראים אופציה מלבבת כ"כ, ותהיתי איך לדעתכם אני יכול ליישם רעיונות "יצירתיים" כמו קאר-פול, או לחלופין - בקשה להצטרף להסעות של אינטל וכו' (לא נראה לי שיסכימו, אבל למה לא לנסות..). או סתם רעיון לקו יחסית ישיר ומהיר..
תודה מראש!

orenhz

Member
תבדוק ב"משדן". בטח יקר, אבל שווה בדיקה

הי,
אני אוטוטו מתחיל עבודה באיזור קרית גת וכרגע גר בי-ם (בשלבי מעבר, אבל יתכן שזה יקח מעט יותר זמן מהצפוי).
הקווים של אגד לא נראים אופציה מלבבת כ"כ, ותהיתי איך לדעתכם אני יכול ליישם רעיונות "יצירתיים" כמו קאר-פול, או לחלופין - בקשה להצטרף להסעות של אינטל וכו' (לא נראה לי שיסכימו, אבל למה לא לנסות..). או סתם רעיון לקו יחסית ישיר ומהיר..
תודה מראש!
תבדוק ב"משדן". בטח יקר, אבל שווה בדיקה

olli3

New member
מנהל
קווים 554/556 ישירים מירושלים לקרית גת.

הי,
תודה מראש!
קווים 554/556 ישירים מירושלים לקרית גת.
לא מתאימים ליוממים, אלא אם כן אתה עובד מהצהרים עד הלילה.

לגבי קאר פול, יש לוחות טרמפים כמעט לכל אזור בארץ בפייסבוק. תחפש לוח טרמפים קרית גת ירושלים או קרית גת בלבד ותראה אם אנשים מפרסמים שם או אם יש ביקוש לנסיעות שכאלו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה