רעיונות לסתיו

ע של ע

New member
רעיונות לסתיו

1. הדפסי עלים- לאסוף עלים בחצר ולצייר עליהם (במידה והם גדולים), לעשות הדפס, כלומר לשים אותם מתחת לדף נייר ולצבוע בפנדה, להדביק עלים על דף. 2.רוח,עננים- להכין שבלונה של ענן ולתת לילדים להדביק צמר גפן עליו. 3.שבשבות רוח בחצר- כך הילדים יראו איך נושבת הרוח ומסובבת את השבשבת, בנוסף אפשר להביט על העצים ולראות כיצד הענפים מתנועעים. 4. השינוי בבגדים- לובשים ארוך. 5. נחליאלי- לצבוע ולהדביק שבלונות וכ"ו... 6. חילזון. לדעתי (בעיקר) בגילאי שנה וחצי שנתיים יש לעבוד הרבה בעזרת שירים, דקלומים ותנועה. ישנם שירים ודקלומים מקסימים לסתיו.

לדורית הראל יש

דקלום יפה מאד על הסתיו. אני רק זוכרת את ההתחלה. אירית לימדה אותו באחד המפגשים של הפורום (עוד בימי תפוז כשגילי וענת היו המנהלות). למישהי יש את הדקלום כתוב?

לי לי לי

יש לי, דקלומי סתו נדמה לי, זאת אומרת בטוח שעלו כאן דקלומים נחמדים ומאויירים מקסים. נסי לדלג דפים לאחור. יכול להיות שמרי העלתה. דקלום סתו של דורית אראל יש לי אבל מחר בסדר? למרות הגשם החזק שיורד בחוץ.

דקלומים של דורית אראל...סליחה על הא

תפילת הסתו בחוץ עדין חם בשמים אין ענן החגים חלפו ביעף אז מה נעשה עכשיו כולנו נתפלל שלא ישכח האל לתת לאדמה גשם לרוויה. פזמון: נרים כפות ידים למעלה לשמים נניע כה וכה אולי הגשם בוא יבוא אולי יבוא הרוח ינשוב פה ויפוח יביא עימו ענן ואת הגשם גם. ישמח לו השדה ישתה במלוא הפה והאילן ירקוד גשם עוד ועוד תצא הסתוונית תתמתח ותגיד "הנה ירד פתאום הגשם הראשון" פזמון.. נרים כפות ידים.. סתו סתו סתו בא הסתו מה רואים בחוץ עכשיו? עוד משהוא? הדקלומים הם מתוך הקלטת נננה מסביב לעונות השנה. אם כוונתך לדקלום אחר/נוסף כתבי.

למעלה