רכיבה עם משקפי ראיה

יוני4x4

New member
רכיבה עם משקפי ראיה ../images/Emo122.gif

שלום לכולם אני נוהג לרכב בשעות הערב (מתחיל ב6) כך שאין לי ממש צורך במשקפי שמש. אני רוכב XC עם משקפי ראיה, למרות שיש לי מספר קטן הן מאוד עוזרות לי. כמו בכל משקפי ראיה העדשות הן מזכוכית, אני קצת מפחד, האם זה מסוכן לדעתכם לרכב עם עדשות כאלה? תודה

IcePack

New member
העדשות לא מזכוכית...

לדעתי זה לא ממש מסוכן אבל כדי להמנע. מקרה של אבן שעפה ישר לעדשה ומרסקת אותה יכול לפגוע, גם התרסקות עם הפנים לקרקע (פייס פלנט) אבל אז אתה במצב גרוע בכל מקרה - טוב חס וחלילה טפו טפו טפו מזה הדיבורים האלה.
גם לי יש משקפי ראיה ואני רוכב תמיד עם עדשות מגע ומשקפי מגן/שמש המיועדות לאופניים - פשוט איכות חיים ועוד משהו עם משקפי ראיה הרעידות של הכידון מרעידות את המשקפיים וקשה לראות. בכל משקפי הראיה שלי העדשות הן מחומר פלסטי! וזה די סטנדרטי וזול.

motiyairl

New member
עדשות ראייה מחומר פלסטי?

זה משקפי ראייה מפלסטיק? איפה קונים כזה?

yehodap

New member
גם לי יש משקפי ראיה ברכיבה

ואין שום בעיה עם כבר כמה שנים הכיסוי שלהם טוב לכל העיניים ונפלתי פעם והם קיבלו מכה מענף במירב שאם לא היה שם משקפיים לא היתה לי עין היום יצאתי מזה בשריטה

IcePack

New member
עד כמה שאני יודע...

בכל חנות משקפיים שקניתי בה עד היום אפשר לבקש עדשות מחומר פלסטי

פניקס12

New member
החשש הינו ריסוק העדשה

וכניסת רסיסים לעין, סכנה המוכרת יותר ברכיבה על אופנוע שדבר מה שעף עלול לפגוע במשקפיים ולרסק העדשה. רכבתי תקופה ממושכת עם משקפי שמש עם עדשה מזכוכית , למרות זאת ממליץ לעשות שימוש עם עדשות פוליקרבונט.

avnereder

New member
95% מעדשות הראיה הן פלסטיק

כמעט ולא ניתן למצוא זכוכית היום כך שבכל חנות משקפיים או אופטיקה יציעו לך עדשות ראיה מפלסטיק. העמיד ביותר למכות הוא פוליקרבונט אבל מרבית סוגי הפלסטיק האחרים עמידים יותר מהזכוכית.

ניתן לקנות משקפי שמש

עם עדשות מתחלפות (בשעות הדימדומים בצבע רייסינג רד, בחושך בצבע צהוב). משקפי רכיבה זה לא רק פריט אופנתי, מדובר על אמצעי הגנה חשוב, כמעט כמו קסדה וכפפות.

למעלה