רכבת קלה בחיפה

מצב
הנושא נעול.

seffic

New member
רכבת קלה בחיפה

רכבת קלה בחיפה
תוכנית אב למטרופולין חיפה כוללת גם רכבות קלות באיזור העיר והמפרץ. בשלב א´ יבנו את הקו מקרית אתא דרך מרכזית המפרץ לבת גלים, עם הסתעפות להדר (רח´ הרצל).

seffic

New member
גם תמונות

רכבת קלה בחיפה
תוכנית אב למטרופולין חיפה כוללת גם רכבות קלות באיזור העיר והמפרץ. בשלב א´ יבנו את הקו מקרית אתא דרך מרכזית המפרץ לבת גלים, עם הסתעפות להדר (רח´ הרצל).
גם תמונות

seffic

New member
האם זה חלום?

רכבת קלה בחיפה
האם זה חלום?

reshef

New member
למה התחנה המרכזית היא בת גלים???

רכבת קלה בחיפה
חשבתי שהכל אמור לעבור דרך מרכזית המפרץ!

seffic

New member
אכן עובר!

חשבתי שהכל אמור לעבור דרך מרכזית המפרץ!
אכן עובר!
המסוף הראשי של קווי הרכבת הקלה העתידיים המגיעים מנשר והמפרץ אכן יהיה מרכזית המפרץ (מופיע בתוכנית כ"מסוף מזרחי"). במערב העיר בת גלים תמשיך לתפקד כתחנה לכל דבר.

seffic

New member
תמונות מתוקנות

רכבת קלה בחיפה
תמונות מתוקנות

@@oshra

New member
שאלה מתוך סקרנות

אחרונה להפעם..
שאלה מתוך סקרנות
אתה עובד ברכבת ישראל או שמה בעיריית חיפה שיש לך תמונות כ"כ מעודכנות ועוד מתוך חוברת? יש לך תמונות דומות לגבי הרכבת הקלה בירושלים? חוץ מזה שלדעתי הרכבת הקלה הינה/הינו (מה נכון?) רעיון גדול!!! וזה באמת נראה חלומי

seffic

New member
כדי לספק את סקרנותך

שאלה מתוך סקרנות
אתה עובד ברכבת ישראל או שמה בעיריית חיפה שיש לך תמונות כ"כ מעודכנות ועוד מתוך חוברת? יש לך תמונות דומות לגבי הרכבת הקלה בירושלים? חוץ מזה שלדעתי הרכבת הקלה הינה/הינו (מה נכון?) רעיון גדול!!! וזה באמת נראה חלומי
כדי לספק את סקרנותך
תקראי את הפרטים שלי ותביני הכל. אני מנסה להשיג עוד דברים מעניינים, כולל הרכבת הקלה בירושלים שהיא(!!) בהחלט פורצת הדרך בתחום זה בארץ הקודש. וזה בהחלט כמו חלום שהתגשם ( לאחר שכבר נואשנו)

@@oshra

New member
אכן קראתי והבנתי - תודה ../images/Emo13.gif

כדי לספק את סקרנותך
תקראי את הפרטים שלי ותביני הכל. אני מנסה להשיג עוד דברים מעניינים, כולל הרכבת הקלה בירושלים שהיא(!!) בהחלט פורצת הדרך בתחום זה בארץ הקודש. וזה בהחלט כמו חלום שהתגשם ( לאחר שכבר נואשנו)
אכן קראתי והבנתי - תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה