רכבת ירדה מהפסים

מצב
הנושא נעול.
רכבת ירדה מהפסים../images/Emo3.gif

רכבת ירדה מהפסים

היום בסביבות השעה 14:10 עד 14:25, לא יודע במדוייק, ירדה הרכבת הפרברית (כנראה, כי היא דו קומתית אדומה) מהפסים. זה אירע כ-1 עד 2 ק"מ דרומית לתחנת נתניה בדרך מצפון לדרום. התקשרתי לדווח לטל' האדום בגל"ץ והם אמרו שהם כבר שמעו על כך. מקווה שאין נפגעים.

ארזS

New member
יש עוד מידע בנושא ?

רכבת ירדה מהפסים

היום בסביבות השעה 14:10 עד 14:25, לא יודע במדוייק, ירדה הרכבת הפרברית (כנראה, כי היא דו קומתית אדומה) מהפסים. זה אירע כ-1 עד 2 ק"מ דרומית לתחנת נתניה בדרך מצפון לדרום. התקשרתי לדווח לטל' האדום בגל"ץ והם אמרו שהם כבר שמעו על כך. מקווה שאין נפגעים.
יש עוד מידע בנושא ?
האם תנועת הרכבות נמשכת כרגיל ? (לא שאני מתכוון לנסוע היום. סתם לשם המידע ולטובת הכלל...)

omer landau

New member
מה באמת?? איפה שמעת???

רכבת ירדה מהפסים

מה באמת?? איפה שמעת???

ראיתי במו עיני

מה באמת?? איפה שמעת???
ראיתי במו עיני
אך מה שמוזר הוא, כשחזרתי בחזרה מחדרה לת"א, ברכבת של 17:29 כבר לא היתה הרכבת היכן שהיתה בסביבות השעה 14:00 וכן התנועה על שתי המסילות היתה כסדרה. במפורש ראיתי את הרכבת כקילומטר דרומית לתחנה נמוכה יותר, כאילו "העלימו" לה את הגלגלים והיא היתה סטטית, לא בתנועה ! וזה באזור שלא דורש מפגש רכבות שכן יש מסילה כפולה (מרחובות ועד עכו). גם האחראי איתות בתחנת חדרה לא ידע על מה אני מדבר. מוזר.

omer landau

New member
לא אמרת שהתקשרת לרדיו והם אמרו שהם

ראיתי במו עיני
אך מה שמוזר הוא, כשחזרתי בחזרה מחדרה לת"א, ברכבת של 17:29 כבר לא היתה הרכבת היכן שהיתה בסביבות השעה 14:00 וכן התנועה על שתי המסילות היתה כסדרה. במפורש ראיתי את הרכבת כקילומטר דרומית לתחנה נמוכה יותר, כאילו "העלימו" לה את הגלגלים והיא היתה סטטית, לא בתנועה ! וזה באזור שלא דורש מפגש רכבות שכן יש מסילה כפולה (מרחובות ועד עכו). גם האחראי איתות בתחנת חדרה לא ידע על מה אני מדבר. מוזר.
לא אמרת שהתקשרת לרדיו והם אמרו שהם
יודעים??? אני מאמין לך אבל לא מצאתי על זה שום מידע באינטרנט ולא דובר על זה בשום מבזק חדשות יש מקומות שהמסילה קצת יותר נמוכה מהמסילה השנייה אולי זה זה? אני נסעתי חצי שעה לפני מחיפה לתל אביב חחח.... מעניין מה היה שם

מצב
הנושא נעול.
למעלה