ריאיון בלעדי

אני מאד נהנה כשהוא "יורד" על לפיד

אם להודות על האמת, פחות כשהוא עושה זאת נגד ביבי.
תוכנית בידור שנועדה לבדר את העם
השמאלנות משפריצה לכל הכיוונים.
אם אתם נהנים ממנה, סבבה.
"כולם רוצים שירים פשוטים, שירים בשני אקורדים".
לי יש דברים יותר בוערים כרגע מאשר ליאור שליין
דוקרים ורוצחים יהודים בבתים, הערבים מרימים ראש
ואני מקוה שהממשלה לא תיכנע להם ותוציא את המגנומטרים
אני מקוה שהממשלה תביא עוד מגנומטרים כדי להראות מי האדון על הארץ הזאת.

שחר 673

New member
לא יקירתי, את טועה, זו התשובה....

לדעתי:
מאחר ורובם המכריע של כלי התקשורת בישראל הם שמאלנים
עד לשד עצמותיהם ומאחר ולא ניתן להביא לאיזון שיבוא מתוככי הגופים הללו נוצרו גופי תקשורת מוטים ימינה וזאת בכדי להביא לקצה קצהו של "צדק תקשורתי".

כבר כשני עשורים שהחונטה השמאלנית תקשורתית שלנו מצויה "בעיצומו" של מסע הפחדה, השחרה ודמוניזציה כנגד בנימין נתניהו, יוזמים חקירות "יש מאין" אשר אינן מובילות לדבר, משפילים את אשתו וילדיו וזאת בנבזות שלא ראיתי כמוה
לעניות דעתי , לדבר הזה קוראים "מסע התשה", כלומר "אנו נגרום לנתניהו לזעוק "להד"מ" { לא היו דברים מעולם } כל כך הרבה פעמים עד שנמאיס עליו את תפקידו הרם ונגרום להדחתו".

ולכן, ראש ממשלת ישראל נזקק לכלי תקשורת מוטה ימינה {בדיוק כמו שהשאר מוטים שמאלה} אשר יאפשר לו פתחון פה בהבעת דעותיו וגרסאותיו בתגובה לטענות הנשמעות נגדו ונגד משפחתו במסע הדה לגיטימציה אשר נערך בו ובמשפחתו. {ישראל היום וערוץ 20 לדוגמא}

להכנע למאוויה של החונטה השמאלנית תקשורתית משמעה "כניעת הדמוקרטיה הישראלית"
יתרה מכך איזון תקשורתי משמעו עזרה לכל "מושתלי הדיכאון" אשר במוחם הושתלו תחושות אפוקליפטיות חסרות קשר למציאות אשר גורמות להם תעוקה כה קשה עד שהם מתחילים להאמין כי ירידה מן הארץ היא הפתרון לכל יגונם.

ברצוני להמחיש עבורכם כיצד מתבצעת "השתלת דיכאון" באדיבות התקשורת וזאת באמצעות סרטון אשר כבר הבאתי בעבר, בתאבון
.

https://youtu.be/oELCoezhq5U

למעלה