רוקדים עם כוכבים.

רוקדים עם כוכבים.../images/Emo168.gif

התוכנית הזאת באמת מאוד טובה. למרות שאבי קושניר מעצבן עם הבדיחות הפרחיות שלו, ולמרות שהילה נחשון מעדיפה להראות מחשוף גדול יותר ממילים. הויזואליות מדהימה, הכוכבים מצחיקים, וחלקם אפילו יודעים לרקוד.

shawn 1

New member
חיקוי! אני ששווננאא חיקוים!

במיוחד ישראל אוהבת לחקות תוכניות מח"ול!! כוכב נולד - אמריקן איידול אמא מחליפה - IFE SWAP רוקדים עם כוכבים - DANCING WITH THE STARS טיפול נמרץ - ER מכול הבנות בעולם - הרווק קחי אותי שרון- הרווקה ועוד ועוד ועוד!! יאק!

otto2222

New member
לא בהכרח חיקויים

רוקדים עם כוכבים ואמא מחליפה הן לא חיקוי. רשת\קשת פשוט קנו את הפורמט.

shawn 1

New member
אז כככווולללל ריאלטי שיש?!

יכולים להיות טטטיייפפפההה מקוריים!<?

בוביץ

New member
אז? זה אומר שזה רע?

בכל העולם מחקים(\קונים את הזכויות ועושים גרסא מקומית) את הפורמטים של תוכניטות מצליחות ככה זה בעולם זה לא אומר כלום על טיב התונכית ואיאר וטיפול נמרץ זה לא חיקוי זה רק עוד סדרת בית חולים זה רק אולי דומה ולפעמים הסיפורים דומים אבל זה לא חיקוי הרי יש גם שיקגו הופ. יאלה תירגע שון אתה מגזים

shawn 1

New member
.....

מזה מזה "יאללה תרגיע שון אתה מגזים"?! אני אגיד מה שאני רוצה! חופש הביטוי, שמעת? לא אמרתי משו רע על אף איש או משו כזה, אני אומר את האמת וזו האמת! ישראל לא יודעת לעשות דברים מקוריים, בעייניי!!

יש עוד..

פרוייקט וואי-ביג בראדר החיים ע"פ וואי- חלק מהחיים השפוטים.. יש עודדדדדדדדדדדדדדד המון

TheCharm

New member
זה לא שיש כל כך הרבה דברים לחדש

וכל כך הרבה פורמטים להמציא

snier1991

New member
והשגרי המתמחה

ותנשמו עמוק ארץ נהדרת סאטדיי נייט לייב

TheCharm

New member
ממש לא

ארץ נהדרת היא סאטירה לחדשות הארץ. סאטרדיי נייט לייב רובה דווקא יורדת על עולם הבידור האמריקקי.

snier1991

New member
יש הרבה מאד דימיון בין החלקים

החדשותיים של סאטרדיי לארץ נהדרת ואתה יודע יש גם קצת דימיון לדיילי שואו

Ulong

New member
תוכנית סבבה

בוא נגיד שאפשר לקצר אותה קצר אבל בגדול היא די סבבה חוץ מחלק מהשופטים שמשחקים אותה קשוחים ולא מביאים מספרים גבוהים.

למעלה