רוצה רק פחמימות

מאז

New member
רוצה רק פחמימות

ברנפלקס - זה מה שהילד אוכל בבית. אה, וגמדים הוא גם מוכן. ולפעמים סדויץ. וכמובן עוגיות וקרקרים (אם אני מוכנה). לא ירקות, לא ביצה, לא טבעול, לא מרק (שפעם אהב) מציע כמעט הכל, והוא לא רוצה. (בן שנה וחמש כמעט). מה עושים? לא רוצה להפוך את האוכל לשדה קרב (מספיק שהרצפה נראית אח"כ כמו אחרי קרב)

lulyK

New member
רעיונות:

פשטידה שמכילה ירקות. פסטיה ברוטב עגבניות או בולונז, אוא אפילו סתם עם טיפה שמן זית וגבינה בולגרית. עוגה שמכילה פירות. וכמובן לא להתרגש, אומרים שהם יודעים לווסת לעצמם את מה שהם צריכים.

מאז

New member
נוסה, ולא בהצלחה

הכנתי לשבת עוגת תפוחים עם קמח מלא (שיצאה מצויינת, אם יורשה לי). לא הסכים לטעום בכלל. וגם הכנתי לזניה בשרית (זה עם בולונז באמצע) - ירק את זה. גם פשטידות נוסו. את הגבינה הצהובה הוא הוציא מבין פרוסות הלחמית שנתתי לו. והוא, אי אפשר לרמות אותו. אם אני אעמיס על המזלג עוד משהו חוץ ממה שהוא רוצה, הוא יירק במקרה הטוב, ויבכה בכי נעלב המקרה הגרוע (או שמא להפך?) האם נותרה לי רק עצתך האחרונה, שלא להתרגש?

עינבלית

New member
בהחלט. לא להתרגש...

שנה וחמש זה בהחלט בעל דעה מוצקה. תני לו את הזמן.

Sashuka

New member
גם אני בדעה של לא התרגש...

אצלנו עד לפני כמה ימים יונתן היה אוכל בצהריים רק בשר - זה כל מה שהוא רצה, שום תוספת לא הייתה מתקבלת... עד שעליתי על כמה פטנטים (כמו קציצות עוף עם ירקות וכו'...) הוא החליט להתחיל לטעום גם מהתוספות והיום הוא אכל ממש טוב
עוף עם אורז ובטטות... מה שכן אף פעם לא הפסקתי להציע... תמיד בצלחת שלו הייתה תוספת כלשהי לבשר למרות שידעתי שהוא לא יאכל אותה...העיקר, הוא לא להתייאש ולדעתי לא לנסות לדחוף לו לפה משהו במרמה...זה רק יעצבן אותו...ולא יביא לשום תוצאות... בהצלחה...

shirili

New member
מחביאים את הברנפלקס

ונותנים לו כמה אופציות אחרות אחרי כמה נסיונות של נסיון שכנוע שלו שתחזירו לו את האוכל אני בטוחה שהוא לא ישיאר את עצמו הרבה זמן רעב בכל מקרה תחקי בחשבון שהוא לפספס ארוחה או שתיים כי ילדים מנסים את ההורים - אין מה לעשות

מאז

New member
זו בדיוק השאלה

האם להכנס איתו למאבק על זה - להחביא, לתת לו להיות רעב וכו', או לזרום איתו, להמשיך להציע ולקוות לטוב

למעלה