"רוצה עוד שתי אליפויות בחמש השנים הבאות"

מנג`ר צ`לסי ז`וזה מוריניו כבר חושב על העונה הבאה אחרי שקבוצתו שברה את שיא הנקודות לעונה בפרמיירליג. ליון, אלופת צרפת, דחתה הצעה של הכחולים לרכוש את כוכב הקבוצה, מייקל אסיין
תאריך עדכון:5/11/2005 15:48:0

אם מישהו היה זקוק להוכחה נוספת בדבר העליונות הברורה של צ`לסי העונה בפרמייר ליג, הוא קיבל אותה בדמות הניצחון הענק של הכחולים באולד טראפורד על מנצ`סטר יונייטד (1:3).

הניצחון העניק לצ`לסי שיא נקודות חדש בפרמייר ליג – 94 נק`, כשהיא שוברת את השיא של היונייטד מעונת 1993/4 שעמד על 92 נק`. עבור מנג`ר הכחולים, ז`וזה מוריניו, אין דבר מתוק יותר משבירת השיא של אלכס פרגוסון עם ניצחון על הסקוטי.

"זה מושלם. השיא היה המוטיבציה שלנו. רצינו לשבור אותו וזה רגע מיוחד עבורנו. זו גם דרך מושלמת לעשות את זה – באצטדיון נהדר, נגד קבוצתו של אלכס פרגוסון, שנותן דוגמא להצלחות ומשחק הוגן" אמר מוריניו בסיום המשחק.

המנג`ר הפורטוגזי הקדיש את הניצחון לקפטן שלו, ג`ון טרי, שגמר את העונה בעקבות פציעה בבוהן: "אנחנו לא רוצים לשכוח את ג`ון. הניצחון הוא עבורו כקפטן שלנו. כמי שגדל בצ`לסי הוא חייב להיות גאה מכולם על השיא".

מוריניו הודה כי הוא כבר חושב על העונה הבאה: "אני מחכה לאימון הראשון ב-6/7. בליגה כזו חשובה, זה לא כישלון אם לא זוכים באליפות, אבל בחמש השנים שאני אהיה בקבוצה, אם לא נזכה בעוד אליפות או שתיים, אין לנו באמת קבוצה גדולה".

ליון דחתה הצעה עבור אסיין

האלופה הכחולה לא מבזבזת זמן בהערכות שלה לעונה הבאה. צ`לסי הגישה הצעה לאלופת צרפת ליון כדי לרכוש את כוכב הקבוצה, מייקל אסיין המצוין. נשיא ליון, ז`אן מישל אולס, סירב להעביר את אסיין ללונדון.

אולס אמר: "אמרתי כבר בעבר שרק שחקן אחד מהקבוצה שלי מועמד למכירה וזהו סידני גובו". באסיין הגנאי גילו התעניינות מספר קבוצות אירופיות בכירות, בהן יובנטוס וארסנל.
לכתבות נוספות >

למעלה