רוצה לשמוע את חוות דעתכן ואולי גם דעתכם

mirish1010

New member
רוצה לשמוע את חוות דעתכן ואולי גם דעתכם

לגבי מכוני הסרת שיער בעיר ולגבי שיטה עדיפה IPL מול SHR ? תודה.

hadaswald

New member
יש לי המלצה חמה

לאחר שבדקתי מספר מכונים בעיר, בחרתי ברופא שמתעסק בעניין.
הוא עובד עם מכשיר לייזר (לייזר זה IPL נכון?) של חברת syneron והתוצאות מעולות לאחר 7 טיפולים.
הוא מאוד יסודי, לא מחפף בטיפול והמחיר, למרות שהיה גבוה במעט מהמכונים האחרים מצדיק בהחלט את המכשיר המצויין שלו והיסודיות.
גם העובדה שהוא רופא ולא טכנאי היא יתרון בעיני. החסרון הוא שהשעה שהתור תמיד מתעכב ואני נכנסת בחצי שעה איחור (יש לו הערכת זמנים לא משהו). מצד שני,טיפול הסרת שיער שנמשך שעתיים מבטיח שהוא עובר על כל נקודה.
בחרתי בו לאחר שביקרתי בנטורפיל ואמריקן לייזר וראיתי את העובדות במקום, ההתייחסות והאנרגיה בכללי. באחד המקומות המנהלת קיבלה טלפון מלקוח והתחילה לצעוק עליו בטלפון. גם אם זה לקוח סופר קרציה, זו לא התנהגות בעיניי ולכן פסלתי את המקום במיידי. הרופא שלי נחמד משהו משהו.

אשמח לשלוח לך את הפרטים שלו (הוא מקבל בעירנו מודיעין), אבל לא ברור לי איך שולחים כאן מסר.
תני לי הסבר מזורז בעניין או פני אליי במייל:

[email protected]

הדס.

mirish1010

New member
היי הדס

תודה על התשובה המפרטת אבל בינתיים לאחר המלצות התחלתי את הטיפול.
ללא שום קשר אנסה להסביר לך איך שולחים מסר. ליד ההודעה שלי מופיע שם המשתמש שלי,כאשר את לוחצת עליו נפתח מלבן קטן עם פרטים.בצד ימין שלו מתחת ל"אין תמונה" יש שלח/י מסר. לוחצים על זה ומכאן ממלאים את המסר ושולחים - בהצלחה.

mirish1010

New member
היי הדס

תודה על התשובה המפרטת אבל בינתיים לאחר המלצות התחלתי את הטיפול.
ללא שום קשר אנסה להסביר לך איך שולחים מסר. ליד ההודעה שלי מופיע שם המשתמש שלי,כאשר את לוחצת עליו נפתח מלבן קטן עם פרטים.בצד ימין שלו מתחת ל"אין תמונה" יש שלח/י מסר. לוחצים על זה ומכאן ממלאים את המסר ושולחים - בהצלחה.

למעלה