רוצה לעשות קעקוע...

אליושית

New member
רוצה לעשות קעקוע...

אחרי היומולדת שלי...בעוד כחודשיים.. אחרי שיהיה לי הרבה כסף ...רוצה להשקיע =) באיזור של...בין המותן לתחילת ה...דבר הזה למטה... מבינים את הכוונה? אם כן.. אז למישהו יש רעיונות בנוגע לקעקועים שמתאימים לשם.. יש לי משהו בראש..אבל אני לא סגורה עליו

BloodyRose

New member
הממ... ../images/Emo4.gif

קעקוע, לעניות דעתי, לא מתאימים לפי המקום ולא עושים לפי/בגלל אילוצי זמן. כלומר, אל תעשי קעקוע באיזור ההוא כי הציור הנ"ל מתאים למקום הזה, ואל תעשי עוד חודשיים אם בזמן הזה את לא תמצאי רעיון שתהיי סגורה עליו. מה זה אומר? שתנקי את הראש, אל תחשבי על זה שאחרי היומולדת ישר תעשי קעקוע. אל תבחרי מקום בגוף ולפיו תבחרי ציור. תמצאי רעיון/סקיצה שאת מוצאת לנכון לקעקע אותה, ואז המיקום והזמן יהיו פחות בעייתים. רק את יכולה לחשוב על רעיון שיתאים לך, לא אנחנו. אני במשך חצי שנה שברתי את הראש ופניתי לכל העולם ואחותו שיעזרו לי עם עניין הקעקוע העתידי, וביום בהיר אחד נפלה עלי ההשראה בנוגע לרעיון אחר לגמרי, שיהיה יחודי רק לי. אם את לא סגורה על רעיון - אל תעשי. בכלל. זה דבר שהולך להישאר עלייך לנצח ורק את יודעת מה את רוצה שישאר עלייך למשך תקופה ארוכה שכזו. תחפשי רעיונות לבד באתרים/ציורים/אנא אערף איפה, תתאימי אותו לך, ותעשי. לפי דעתי, התחלת הפוך. בחרת זמן, בחרת מקום, אבל לא בחרת קעקוע. לעניות דעתי התהליך הוא למצוא רעיון שמוצא חן בעינינו ורק אח"כ מסתכלים על כל השאר..

למעלה