רוצה לחיות מחדש =[

liat303

New member
רוצה לחיות מחדש =[

לא יכולה לשכוח ממנו. כבר 5 חודשים אנחנו פרודים, 5 חודשים בהם אני לא חייה. האטרקציה היחידה בחיי היא לפנטז עליו. אני כ"כ אוהבת אותו. איך פאקינג הוא יכל לעזוב את הכל ולטוס לשנה, אם לא יותר?? אחרי שנה וחצי?? לכו תדעו מה הוא עושה עכשיו =[ נכון, אמנם הקשר לא היה בדיוק אידאלי. הוא ידע עליות ומורדות, במיוחד מורדות, אך כשהיה טוב זה היה אושר עילאי, בלשון המעטה. במבט לאחור כנראה אני זאת שתמיד אהבתי יותר, נתתי יותר, עשיתי יותר. ציוץ אחד ממנו והייתי מתייצבת. מסתבר שלאהבה אין חוקים. כשאתה אוהב אתה עיוור. להיות רציונלי ולהיות מאוהב אלו הם שני דברים שלא הולכים יחד. אני יודעת בבטחה שהוא אהב אותי, אהב אותי מאוד. אבל הוא טיפוס כזה. חברים לפני הכל, רצונותיו ותוכניותיו קדמו לשלי, לשלנו! אבל למדתי לקבל זאת ולהבין כי כל אהבה בדרכה שלה. אני רוצה את החיים שלי בחזרה... כל שמחה מהולה בעצב מאז שהוא עזב. תעזרו לי... מה לעשות?? איך להמשיך הלאה???

GUKIM23

New member
המדריך לאושר של ג'וקי

אני אחרי קשר של 10 שנים, שכמעט הסתיים בחתונה וחופשי מרגישה כמו גרושה. המשפט הזה - רוצה את החיים שלי בחזרה- הוא משפט שאני אומרת לעצמי כל יום. מאוד מזדהה עם זה. והחיים שלי לא כללו רק זוגיות, ואת הסקס הכי טוב שיש ובן אדם שהיה מוכן לעשות הכל בשבילי, ואת החבר הכי טוב שלי, אלא חברים משותפים, כלב שאני נקרעת מגעגועים אליו, ודירה מהממת שלא שילמתי עליה שקל, וכעת אני מחפשת איזה חור בחצי מהמשכורת שלי. ככה שהמצב שלי יותר מחורבן נכון? אבל....יש סיבה זה נגמר. יש סיבה לכך שהבחור שלך מעדיף כרגע את החופש שלו ולא להיות איתך. והדבר הכי מטומטם שאת יכולה לעשות זה לשבת ולחכות לו...בזמן שהוא באמת עושה כיף חיים, גם אם הוא חושב עלייך לפעמים. אני חיה מקלישאות וכנראה שיש בהן אומת והן עובדות 1. זמן - זה תהליך, והבחור לא ייעלם מהמערכת שלך ביום אחד, אבל זה יקרה בסוף. אבא שלי נפטר כשהייתי בת 18 ואני אגיד לך משהו מביך מאוד - אני לא חושבת עליו כל יום. אני לא זוכרת בדיוק את הקול שלו ולא כל דבר מזכיר לי אותו. אם פרידה היא כמו מוות קטן, אז אנשים בריאים יכולים להתגבר גם על מוות אמיתי. ואפילו אמא שלי המשיכה הלאה. ועכשיו את חושבת לעצמך שכנראה ש*לך* קשה להתמודד ושאצלך זה לעולם לא יקרה. אז זה כן. זה קרה למיליוני אנשים, אנשים נפרדים ומתגרשים, והקרובים שלהם מתים, והם עדיין ממשיכים הלאה בסופו של דבר. 2. אל תיצרי איתו קשר. בשום צורה. אם הוא יחזור לארץ וירצה אותך בחזרה (נכון שזו הפנטזיה שלך?), תני לו להפתיע אותך ותשקלי מה לעשות אז אם יהיה רלוונטי. אולי בכלל לא תרצי, את אומרת שהקשר ממילא לא היה טוב. כרגע הוא לא קיים מבחינתך. את כל התמונות למחוק (כיוון שלא תעשי זאת - שימי בתיקייה אחת במחשב). מתנות קטנות וכו ךהעיף מטווח הראיה שלך וכו. "רחוק מהעין רחוק מהלב". 3. תרשמי את כל הדברים שלא סבלת בו, ושעצבנו אותך בו. תכתבי לך מה היית רוצה לקבל בזוגיות. תראי את הפער ותגידי לעצמך שהפער גדול מדי ושאת נפלאה מכדי לקבל לסבול את זה. שהוא עשה לך טובה שהוא התעופף לך מהחיים. 4. חברות :) תתחברי למי שעושה לך טוב, תדברי עם זו שיש לה השפעה חיובית עלייך. אני לפעמים ממש מתקשרת לחברה ואומרת לה "אוף. אני צריכה שתרגיעי אותי. פשוט תגידי לי דברים טובים". כמה שזה דפוק זה עוזר. במשך 10 דקו היא מזכירה לי מה היה חרא בקשר שלי ואיך יכול להיות ולמה אני צריכה לשאוף. 5. חופש!!! פתאום יש לך חופש. את יכולה לנסוע, לבלות, לצאת, להזדיין, לצאת לדייטים, לצוטט עם גברים, לעשות מה שאת רוצה בלי רגשות אשמה, בלי מחויבות, בלי לחזור הביתה בשעה מסוימת, לתכנן תוכניות רק עם עצמך, בלי להתחשב באף אחד, ככה שרק לך יהיה כיף. 6. יש משהו שמזמן רצית? להירשם לאיזה חוג? לקנות לך משהו יקר? לנסוע לאנשהו? זה הזמן לפנק את עצמך ולעשות לך טוב. יש משהו שלא הספקת? סרטים שלא ראית, מרתונים של סדרות שהוא לא רצה לראות ויש לך, ספרים שלא היה לך זמן אליהם? זה הזמן. 7. בחור חדש:) עוד אין לי אחד כזה ואני לא באמת מוכנה נפשית לזה, אבל סתם לקבל תשומת לב מאנשים אחרים - רק כדי שתראי "ואו יש עוד כ"כ הרבה גברים בעולם", זה מעודד. 8. ספרים שעוזרים לי כרגע it called break up because it broken אם תוכלי להשיג, ספר שעובר איתך שלב שלב ומאוד הומוריסטי ומעודד ספר "התאהבות" של איילה מלאך פיינס, סתם מעניין, גורם לך להבין את עצמך קצת יותר, למה התאהבת בו, באיזה גברים את מתאהבת ולמה, על מה את צריכה לעבוד כדי לעשות בחירות יותר טובות להבא - באמת בקטע פסיכולוגי (מחקרים, תיאוריות וכו'), לא מדריך עצמי, סתם ספר שגורם לך לחשוב. 9. מה שאמרת "כל אהבה בדרכה שלה". צודקת, אבל מי אמר שהאהבה הבאה שלך לא תהיה טובה יותר? קלה יותר? זורמת יותר? מי אמר שצריך להתפשר, לסבול, להיאבק? זה מה שהיית מאחלת לחברה כי טובה שלך, לבת שתהיה לך ביום מן הימים, לאחות? איזה גבר היית מאחלת לה, איזה קשר היית מאחלת לה? עכשיו תאחלי אותו לעצמך:) 10. אני מקווה שעזרתי, אם תרצי דברי איתי במסרים

koko992

New member
ברוכה הבאה למועדון ../images/Emo201.gif

ברוכה הבאה למועדון..גם אני שם...5 חודשים..זה נאחס רציני להתגעגע ולרצות להיות עם מישהו שאת לא יכולה להיות איתו. שולחת נחמה מרחוק לשנינו

למעלה