רוצה להתייעץ איתכן

רוצה להתייעץ איתכן

אני כעת בהריון שבוע 23 אחרי הרבה טיפולים ונס שבכלל הצלחתי להשיג את ההריון הזה. יש לי כבר ילדים מהריונות ספונטניים, אבל עברו הרבה שנים מההריונות הקודמים. רציתי לברר אם מישהי פה ילדה עם מיילדת פרטית בתל השומר ואם יש לה טיפים לתת לי. הביטוח הפרטי מחזיר לי את רוב העלות אבל אני רוצה לדעת למה לצפות. את רוב מוצרי התינוקות יש לי (למרות שחלק מהם כבר מסרתי כי חשבתי שכבר לא יצליח לי לעולם...) 1. יש לי מנשא מלפני כעשר שנים של הבייבי ביורן. האם כדאי לקנות את המנשא החדש של הבייבי ביורן אקטיב או סינרג'י ומה ההבדל בין שניהם (מלבד המחיר כמובן). 2. יש לי עגלה של פג ונציה (גם היא מלפני עשר שנים ואז נחשבה למרצדס של העגלות...). חשבתי לקנות את העגלה של מקלרן, אבל יש שני דגמים אפשריים- הדגם של ה טכנו XT ודגם משופר שמתאים מגיל אפס של טכנו XLR שאותו ראיתי שיש רק בשילב. האם למישהי יש המלצה על המקלרן?

יקירה

אני מאוד אוהבת את הפורום הזה ואת הדיונים המעמיקים כאן. אבל! "זוטות" שכאלו הוא תחום המומחיות של פורום הריון ולידה (הרגיל, לא זה שאחרי טיפולים) יש שם חדשות לבקרים שירשורי עגלות. ויותר טוב אפילו לשאול בהורים לתינוקות, שם רוב הנשים אימהות לתינוקות שעדיין משתמשות בעגלות וכבר עם ניסיון בתחום העגלות, ולא רק מדקלמות מיפרטים בעל פה... את לא כתבת מה את מחפשת בעגלה אז אני יורה באוויר את דעתי וניסיוני. בקצרה, לנו יש את הטכנו XT כעגלה נוספת לנסיעות. אני לא כ"כ מרוצה ממנה. היא לא כ"כ יציבה, הגגון שלה כשפתוח כולו לא מאפשר לראות את הילד אפילו דרך החלון השקוף, לא אוהבות את זה שפני הבייב החוצה (אפילו בגיל המופלג של שנה הוא נהנה לנסוע כבעגלה העיקרית כשהוא מסתכל עלינו ואנחנו כפולניות טובות כמובן מעדיפות להיות איתו בקשר עין) וגם השיפוע הוא 175 מעלות, לא בטוחה שמתאים לתינוק בן יומו. ה-XLR קצת יותר רחבה וכבדה ואאל"ט יש לה שיפוע שמתאים לתינוקות (בכל אופן ראיתי כאן בסביבה כאלו עם תינוקות קטנטנים) ויש לה עוד כל מיני תוספות שאין במקלארן האחרות. אה, ולטעמי היא גם יותר יפה (ויקרה). אני אישית הייתי מחפשת משהו אחר. נניח אינגלזינה שתתאים גם לשלב הטיולון (והיום הדגם של 2009 מאפשר לשים את הטיולון כלפי ההורה, מה שלא היה בדגמים קודמים) או בבה קומפורט שיש להם גם איזה דגם חדש שאני לא זוכרת את שמו. נראה לי שהבבה קומפורט גם מגיע עם סלקל כך שאם את צריכה זו עיסקה משתלמת (הסלקל שלהם מיוצר באותו מקום של מקסי-קוזי כך שאמור להיות מעולה) לצורך גילוי נאות, (שלא תחשבי שאני ממליצה על עגלה שיש לנו) לנו יש בוגאבו ואני אישית לא אוהבת גם אותה, אבל האישה והנינג'ה כן... אם הייתי צריכה לקנות היום עגלה, הייתי בוחרת באחת מהשתיים שציינתי.

תודה רבה רבה

היי אישתה היקרה. תודה רבה על התשובה המפורטת שלך, אקח בחשבון את המידע שכתבת. את צודקת שהפורום הזה הוא שונה מפורום הורים ולידה אחרים, וזה נכון שעגלה זה באמת ענייני זוטות, אבל חשבתי שדוקא כאן (בתור אחת שמקווה להצטרף לפורום הזה בעוד שלושה- ארבעה חודשים) אמצא התייחסות לשאלות שלי. אני מאחלת לכל בנות הפורום הזה שיעסקו גם בענייני זוטות כמו עגלות ומנשאים. תודה רבה, בכל מקרה.

התכוונתי

שרוב ההורים פה הם לילדים בוגרים יותר, ולכן פחות מידע עדכני על עגלות מתאימות לגיל לידה.

גוליגל

New member
אישית לא הייתי מחליפה עגלה

אני קוראת בין השורות את החדווה שלך על הלידה הקרבה אחרי נס
. ומבינה גם את הרצון להתחדש. אין לי מושג מה המצב הכלכלי שלך אבל אם לי היתה עגלה שהייתי מרוצה ממנה (גם אם היא מ"פעם"), ואם היא במצב טוב (כלומר לא מבאסת), הייתי חוסכת את הכסף למשהו שהיה יותר חשוב לי. אולי שווה שתוציאי את העגלה מהבוידעם, תכבסי לה את הכיסויים ותראי אם היא חמודה לך או לא? היא הרי עגלה מעולה ולא סתם בחרת אותה בזמנו
אישית ילדתי תאומים אחרי חמש שנים, ולצערי הרב עגלת הפג שלי כבר לא היתה אקטואלית (שמחה על התאומים, כן? אבל חראם על העגלה). אני אישית ממש לא מתחברת לכל אמוק הקניות שלפני הלידה ורק בלית ברירה קניתי את הדברים שהייתי צריכה כפול. אבל - אם כיף לך עם כל הקניות, זה לגמרי לגיטימי ומובן
. אני אישית לא מתעלפת על המקלארן, אם הוא דומה במשהו למקלארן תאומים. המקלארן תאומים לא היה לי נוח לנהיגה (נמוך מדי, נתקלתי בו עם הרגליים) והרגיש לי טיולוני מדי ופחות מדי עגלה שבא לי לשים בה תינוק קטן. לגבי שאר שאלותייך אין לי מושג... בהצלחה!

מאיו

New member
עונה

האם היית מרוצה מהעגלה? לנו יש אינגליזינה שנרכשה בסוף 1999, והיא משמשת את הילד השלישי בכיף. אילו הייתי מתכננת עוד ילדים, הייתי שוקלת לרכוש אחרת, אבל מכיוון שזהו ה'בנימין' שלנו, חבל על ההוצאה. אותו הדבר עם מנשא- אם הוא שימושי ונוח, אין טעם להחליף. לנו יש מנשא בד שנרכש לפני לפחות 8 שנים, עבר 4 ילדים ועדיין שימושי.

למעלה