רוצה להשוויץ!!

DeadGardens

New member
שיעור בחיבור :)

היי, אני זקוקה לעיצות וטיפים ושיערתי לעצמי שזה המקום. (אם אני טועה, תקנו אותי ואם אפשר הפנו אותי למקום המתאים.. בבקשה :) יש לי כלב פודל,זכר,בן 15 שנה, לאחרונה הוא מראה סימנים של זיקנה וגם ברור למה.. אנחנו די בטוחים שאוטוטו הוא כבר ילך לעולמו... לכן החלטנו להביא עוד כלב שיארח לו חברה ופחות או יותר במות הפודל הוא יהווה לנו חצי נחמה כזו.. הכלב הנוסף הוא סמויאד,כמעט בן שנה,שהיה רגיל לחיות בתוך בית.. הוא כלב מאוד אדיש ד"א.. ממש לא אכפת לו אם נובחים עליו או משהו.. אבל הוא גם מאוד שובב ומשתולל כנראה בגלל שהוא עדיין ילדון.. בכל מקרה.. בדר"כ כשמביאים כלב אז הפודל שלי היה משתין בכל מקום לסמן טריטוריה ועושה קרב נביחות-דבר שלא קרה עם הסמויאד החדש. אך מצד שני.. הוא גם נראה מאוד עצוב ורואים שהוא נעלב מהעובדה שהבאנו כלב נוסף...הם לא רבים בניהם.. אבל איך אני יכולה להרגיל את שניהם לסביבה החדשה.. ולגרום לסמויאד להבין שמקומו בגינה-ולא בבית? אני באמת רוצה שהם ישחקו אחד עם השני ושלא ישבו כל אחד בפינה שלו וכשיגיע האוכל כל אחד יתחיל להשתגע..

big lul

New member
קודם כל, מזל טוב על הכלב החדש.

לא כתבת כמה זמן הכלב החדש אצליך ולכן קצת קשה לענות, כי לפעמים לוקח זמן להתרגל, בטוח לקשישים. כמה דברים כלליים שאולי יעזרו: - סמויאד זה כלב שזקוק להוצאת אנרגיה. צריך לעשות במהלך היום לפחות טיול אחד ארוך, עדיף עם אפשרות שהכלב ירוץ. - לכלבים שגדלו בבית, קרובים לבני המשפחה, קשה להתרגל לחיים בחוץ. סמויאד הוא גזע שפותח לחיות עם בני האדם ולישון אתם, כך שהצורך שלו להיות ליד בני המשפחה גדול יותר. טיול ארוך יעזור לו להירדם מהר יותר. אולי גם להשאיר לו קונג ממולא או עצם כשמאירם אותו לבד בגינה. - הגיוני שבגיל 15 הכלב כבר לא ירצה לשחק עם כלבים אחרים וזו זכותו. תשתדלו לתת לכל אחד מה שהוא צריך - לפודל תשומת לב כמו שהוא היה רגיל ולסמויאד משחקים וטיולים. יכול להיות שטיול משותף יעשה לשניהם טוב, אבל רק אם ה]ודל אוהב לטייל. - אוכל אפשר לתת במקומות נפרדים. - האם גם הפודל בגינה?

DeadGardens

New member
הוא אצלי כבר בערך... 9 שעות? :)

ויש לו גינה ע-נ-ק-י-ת שהוא יכול לרוץ ולהשתולל בה כמה שירצה.. בקשר לעניין היחס.. הפודל לא היה מקבל כל כך הרבה יחס ברגע שהסמויאד הגיע.. ופתאום הוא דורש אותו בגלל שהוא טיפה(הרבה)מקנא. הוא מקבל ממני את היחס ואני רוצה לתת לו אותו, אבל הוא ממש נעלב ככה כשאני קוראת לו הוא לא רוצה לבוא אפילו. הוא באמת נכנס לבאסה.. אז הרמתי אותו מקודם והכנסתי אותו לבית וליטפתי אותו נתתי לו נשיקה וקצת בשר בהפתעה מהמקרר ומים.. אוכל אפשר לתת במקומות נפרדים, אבל אני עצמי לא יכולה להתחלק ב2 בו זמנית והם שניהם רודפים אחריי... וכן, גם הפודל בגינה.. השאלה איך אני מרגילה כל אחד מהכלבים לאורח החיים החדש..

DeadGardens

New member
בקשר ליחס.. לא יצא לי טוב

עוד לפני שהסמויאד הגיע.. הספיק לו כשאומרים לו שלום.. להתראות.. וכשמאכילים אותו יושבים איתו קצת מדיי פעם.. הרי אי אפשר להיות סביב הכלב 24 שעות למרות שזה כמו ילד..ועכשיו כשהסמויאד הגיע.. הוא רוצה את ה24 שעות אבל מצד שני גם מאוד נעלב...

big lul

New member
כלב זה לא כמו ילד

אבל כלבים בהחלט זקוקים לחברה!

big lul

New member
קודם כל, תקחי את הזמן

תתבונני קצת ותראי מה קורה ואיך הם מגיבים למה שאת עושה. בעיקרון, מתפקידך להיות מנהיגת הלהקה ולתת להם ביטחון, לכן חשוב שלא תילחצי. כמו אנשים, גם כלבים לא תמיד ישמחו להיות בגינה ענקית, אבל לבד. לא כמו אנשים, כלבים לא נעלבים ולא מקנאים - אל תשכחי שלכלבים בוגרים קשה לקבל שינויים. חשוב שתתני לפודל את היחס שהוא קיבל קודם. בתקו]ה הראשונה תצטרכי להשקיע יותר בכלבים - ככה זה כשיש שניים... עם הזמן כל אחד מוצא את מקומו וגם את תלמדי מה כל אחד יותר אוהב וזה ישתפר. ואולי, אבל רק אולי, הם גם יתמכו אחד בשני ברגעיהם הבודדים בגינה.

DeadGardens

New member
חח לא רק שאני משתדלת לתת להם

בטחון.. אני מוצאת את עצמי יושבת ומדברת עם הכלב.. ואני מרגישה כאילו הם מבינים מה אני מנסה לומר להם.. גם הכלב שלי.. דיברתי אליו רגוע אמרתי לו כזה "דיי טומי אני אוהבת אותך אתה כלב טוב" ודברים כאלו ואני מחבקת ומלטפת אותו.. והוא נרגע.. ובגלל שהוא בודד בגינה, רציתי שיארח לו חברה..

DeadGardens

New member
היום הם ישבו אחד ליד השני בגינה הענקית!!!

יואו כמה אני שמחהההה

DeadGardens

New member
רוצה להשוויץ!!../images/Emo107.gif../images/Emo107.gif

הכלבים היפים שלי טומי-פודל בן 15 שובב בנפשו :) סאנקי-סמויאד גזעי ויפיפיה כמעט בן שנה שהספיק ללכת מכות בגלל זה יש לו פצע בשפה

DeadGardens

New member
מקלחת לכלבים

כאלה בלי הרבה פרווה-כל כמה זמן רצוי ובעיקר בקיץ? וכאלה עם הרבה פרווה-כל כך כמה זמן בימי הקיץ?

LeeKo

New member
עם פרווה בלי פרווה,לא יותר מפעם בחודשיים+-

הצרה היא הסבון,עם מים רגילים זה בסדר...

למעלה