רהוט לחדר תנוק
סקר

רהוט לחדר תנוק ../images/Emo41.gifסקר

מתי הזמנתם?
איפה? ( נגר בהזמנה, עצובים מיוחדים, שילב, מוצצים....) ואשמח להמלצות
מה הזמנתם? (שידה , ארון, מיטה, .... ) ושאלת השאלות, האם החדר מוכן להגעת בתנוק הביתה? או שאולי הכל יגיע אח"כ

sniela

New member
עונה ראשונה../images/Emo13.gif

הזמנו חודש שעבר,סוף חודש שמיני
לא הזמנו חדר מפאת חוסר מקום,אלא קנינו עריסה,עגלה,סל קל ,אמבטיה ובגדים ושאר הדברים הקטנים במורד ברמלה
כל מה שהזמנו יגיע אחרי הלידה,חמותי תכבס לנו הכל אחרי הלידה בזמן שאני אהיה בבית חולים אחרי הלידה.החלטנו מראש לא להכניס כלום כלום הביתה.רוצים לעבור הכל בשלום ואז להביא דברים

solantro006

New member
עניתי כבר ולא הופיעה ההודעה../images/Emo2.gif

אז אענה שוב. הזמנתי ממוצצים לפני כמה ימים (שבוע 33). מהריהוט הגדול הזמנתי רק מיטה בצבע שמנת (ממש זול 800 ש"ח של משכל).הזמנו גם עגלה( פג פרמט) ואת רוב הדברים הקטנים. שידה-יש לי עוד מהילד הראשון והמצב שלה מצוין ,אבל היא היתה מכוסה בפורמיקה דמוי עץ די מזעזע אז נתתי לאבא שלי(הוא נגר) בצירוף הוראות מדויקות לשדרוג ובשבוע הבא נראה מה יצא. ארון-אבא יבנה לי לפני תמונה שאני אביא לו,וגם אותו צריך לשלוח לצבעי כדי להתאים לשאר הריהוט. את ההזמנה הגדולה ממוצצים נביא הביתה רק אחרי הלידה אבל השידה והארון כנראה יגיעו לפני כן,ובכל מקרה כבר כיבסתי חלק מבגדי התינוק שהיו לי בבית ועוד צריך לצבוע את החדר ולקנות ווילון.

solantro006

New member
וזו ההשראה לחדר של פיצית../images/Emo3.gif

אם בסוף החדר אפילו יזכיר בקצת את החדר שבתמונה,אני אהיה מרוצה.... נכון שזה החדר הכי יפה שראיתן בחיים?! של חגית סער ו...יקרררררר שבא לבכות

solantro006

New member
גם אני מוותרת עליו

כמו שאמרתי ,קניתי מיטה הכי פשוטה שיש ממוצצים

polinomialy

New member
תשובה ישנה

כיוון שזה היה נכון בערך לפני 4 ומשהו שנים לקראת לידת בכורי: בתחילת חודש תשיעי יצאתי לכמה סיבובים חלקם עם בעלי וחלקם עם אמא שלי. קנינו עגלה בחנות אחת, ומיטה + שידה בחנות אחרת, סלקל (שהיה גם כסא בטיחות) קנינו בחנות שלישית. וזהו. כל החנויות בהם קניו היו חנויות קטנות בירושלים (אצל הדוסים) ואני מאוד מאוד מרוצה מהשלל. העגלה שקנינו אז בפחות מ-500 ש"ח משרתת אותי יום יום כבר במשך יותר מ-4 שנים, ובשנה וחצי האחרונות אני משיבה לא פעם את שני הילדים גם יחד בעגלה (זה היה רעיון שלהם ואני אימצתי בשמחה). לא היה לנו חדר מוכן להגעת התינוק מהסיבה הפשוטה מאוד שלא היה לו חדר. גרנו בדירת שני חדרים והוא היה איתנו בחדר עד שעברנו דירה. כשהקטנה נולדה היא הצטרפה אלינו לחדר לחצי שנתה הראשונה ואח"כ הצטרפה לאחיה.

מיבת

New member
אתמול...

מיטה ושידה צריך לפחות חודש מהתל"מ...בעיקר אם יש לך צבע מועדף ולא עץ טיבעי. את הפריטים הנילווים אפשר לקחת כבר חודש לפני לידה, את הריהוט אפשר בערך יומיים לפני תל"מ אלא אם...

עונה

* הזמנו בשובע 33 * בחנות הנקראת ניו בייבי או new baby * מיטה הכי זולה 790 ש"ח ושידה בין היקרות 1590 ש"ח של רהיטי טל היה חשוב לנו שהשידה תהיה יציבה מאוד, שלא מתהפכת כשפותחים את כל המגירות (בהמלצת הפורום) ורחבה * הריהוט יגיע 48 שעות מקסימום אחרי שנודיע לחנות שבעזרת השם
נולדה לנו ילדה...

pitzi35

New member
עונה

הזמנו שידה+מיטה בחנות פלצנית בשבוע 33 אם אני לא טועה, וזה לא יגיע לפני הלידה. ארון קנינו בחנות ארונות ברחוב הרצל, באותו צבע כמו המיטה+שידה, ארון קיר רגיל, לא ארון ילדים, כבר נמצא בחדר, ומלא לגמרי בעיקר בדברים שלנו. עגלה קנינו בשילב ולקחנו הביתה. את שניהם קנינו בערך בשבוע 35 את שאר הדברים (פיצפקס + כיסא לאוטו) קנינו בביבי סנטר בשבוע 36 ולקחנו הביתה. את כל הבגדים וכו' כיבסנו והכל נמצא מסודר בארון. לא רוצה לרוץ עם הכל אחרי

עונה גם

אנחנו סגרנו חבילת לידה בשבוע 29 בחנות הנקראת בייבי קלאב, בצומת סגולה פ"ת. קנינו מיטה -800 ש"ח ושידה רחבה- 1100 בצבע סגול קנינו עגלה של ד"ר ביייבי - בלו . סלקל- קוסקו ואת כל חבילת הלידה הכוללת אמבטיה, מצעים מזרון משחות מוצצים בקבוקים טיטולים וכו..... הכל עלה לנו: 5800 ש"ח. ואנחנו מרוצים.

שכחתי להוסיף

ששבוע הבא נתחיל בצביעת החדר. את כל החבילת לידה נקבל אחרי הלידה.תוך 48 שעות.

ממי 1

New member
גם אנחנו קנינו שם

בניו בייבי בדליה וס"הכ עלה לנו 6500 קצת יקר אבל לקחנו את החדר הכי יקר הבעל התעקש וגם את המזרן הכי טוב כי זה חשוב עגלה של פג צנטרו ודברים קטנים

פמוטים

New member
עונה

עשינו הזמנה באמצע חודש שמיני לפי רשימה שהוצאתי מהפורום. הריהוט ממש פשוט. היה חשוב לי שלמיטה יש תו תקן ולשידה יש מעצורים למיגרות. הכל הגיע רק אחרי שילדתי. ואת החדר סידרתי אחר כך.

רחלונת

New member
גם אני!../images/Emo9.gif

את החדר הזמנו בשילב - האמת שחשבנו להזמין חבילת לידה והתעניינו בהרבה מקומות, אבל בסוף בעלי החליט (ואני מרגישה שהוא צודק) שאת החדר קונים רק בשילב (עגלה רצינו של פג פרגו ואותה אין בשילב אז נקנה אותה בנפרד) . הזמנו חבילה של חדר+ מוצרים נלווים בשילב (מצעים, בקבוק,מדחום, פדים להנקה, חיתולים ועוד כל מיני דברים שאני לא יודעת כמה הם שימושיים), יש להם כמה אפשרויות כאלה. את השידה שדרגנו לשידה גדולה יותר , וכן את המזרון. כמו כן הוספנו אמבטיה+דפני בנפרד (בהמלצת הפורום) , תיק לחיתולים ומזרון לשידה שתואמים למצעים (זה סתם בשביל ההתפנקות...) וכל זה עלה בערך 4,200 ש"ח. קצת יקר, אבל ככה זה בשילב... את החדר עצמו צבענו בשבת האחרונה בורוד וירוק וגם הזמנו בורדר מקסים מ- MEDUZA 74 שאני כבר מתה לקבל. לגבי הגעת הריהוט, אני ביקשתי שיגיע לפני הלידה. אני פשוט מרגישה שאני מאוד אצטרך את בעלי איתי בימים הראשונים שאחרי הלידה ואני לא רוצה שהוא יתרוצץ, אבל פה זה באמת עניין של הרגשה אישית.

אנחנו הזמנו בדרום ת"א, ברח' הקישון יש הרבה

חנויות של מוצרי וריהוט תינוקות. כל המיטות והציוד - בדיוק מאותם חברות כמו שילב מוצצים וכו', אבל יותר זול... החדר מחכה במחסן של החנות ולא אצלנו בבית, לא יודעת למה... עין הרע? באמת מוזר ולא מתאים לנו כ"כ... ככה זה הפרוצדורה המקובלת נדמה לי.

למעלה