ראיתם את "בופור"?

בר03

New member
כן.....

לא אהבתי את הסרט..... הספר לעומת זאת - מעולה. נראה כאילו אין שום קשר בין הספר לסרט....

advak

New member
כן

חזרתי עכשיו מצומררת עדיין... עצוב מאוד, בעיקר הסוף שלו. "אמא, אני בבית" ואי אפשר שלא יעלו התהיות- למה אנחנו לא יכלנו לשמוע את המשפט הזה, האם היה טעם וסיבה שהם היו שם? ומתעסקת, ובודקת, וחוקרת וחוזרת אל המציאות הולכת לעשן סיגריה ולהתמודד בדרכי. לומר כי הייתה סיבה, כי הרי לא ייתכן שאחי נהרג סתם כך...

לאמאה

New member
לא ראיתי, לא רוצה לראות

על הפסקת האש: "ופתאום יום אחד זה הפסיק, בבוקר יום שני אקראי, כמו משום מקום, צלצול השעון הורה 8 בבוקר, ופתאום.. ריח של תקווה מדומה פשטה בארץ. באותה פתאומיות בה הפכה סינדרלה לנסיכה ואחר כך חזרה שוב, כך הפסיקה המלחמה. אופטימיות לעתיד לבוא צצה מכל עבר ואנחנו נשארנו מאחור. החיילים החלו לשוב הביתה ולנו לא היה מי שישוב, לא היה לנו למה לחכות ולא למה לצפות, לא לצלצול טלפון גואל, לא לדלת נפתחת ולבחור עייף מחייך בדלת ואומר אמא חזרתי, נלחמתי וניצחתי, ועכשיו אני יכול להתחיל לחיות." לא חושבת שהם נהרגו סתם, לא רוצה לחשוב שהם נהרגו סתם. נפלו כחיילים, ועם צל"ש או בלי, הם גיבורים.

היי רעות

ראיתי את הבופור בקולנוע ואני רוצה לומר לך שאני שמחה שפעם ראשונה יש סרט ישראלי שהוא באמת אבל באמת יפה, מרגש, נוגע ואמיתי למציאות בישראל.

למעלה